Przed nami IV FOX CUP ku pamięci Stefana Wichłacza (zapowiedź)

Już 6 stycznia (w hali WOSR przy ul. Kosynierów we Wrześni) odbędzie się czwarta edycja turnieju piłkarskiego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Września. Zawody rozegramy ku pamięci naszego ,,kierasa” Stefana Wichłacza. Podczas imprezy będą zbierane środki na leczenie małej Alicji. Zapraszamy na trybuny!

W turnieju wezmą udział:

– Zjednoczeni Września

– Wiara Lecha Poznań (z byłymi piłkarzami Lecha)-

– Trenerzy i Przyjaciele FOXa

– Czarni Czerniejewo

– Victoria Września

– Huragan Pobiedziska

Wstęp oczywiście bezpłatny.

Przypomnijmy, że tytułu będą bronić Czarni Czerniejewo, którzy okazali się najlepsi w trzeciej edycji, a jeszcze wcześniej zwyciężali: Victoria Września i Trenerzy Foxa.

Harmonogram gier:

⌚10.30 CZARNI CZERNIEJEWO – ZJEDNOCZENI WRZEŚNIA

⌚10.55 WIARA LECHA POZNAŃ – HURAGAN POBIEDZISKA

⌚11.20 VICTORIA WRZEŚNIA – ZJEDNOCZENI WRZEŚNIA

⌚11.45 TRENERZY I PRZYJACIELE FOX – WIARA LECHA POZNAŃ

⌚12.10 VICTORIA WRZEŚNIA – CZARNI CZERNIEJEWO

⌚12.35 TRENERZY I PRZYJACIELE FOX – HURAGAN POBIEDZISKA

 

🏆FAZA PUCHAROWA

⌚13.00 1A – 2B

⌚13.25 1B – 2A

⌚13.50 MECZ O V MIEJSCE

⌚14.15 MECZ O III MIEJSCE

⌚14.40 FINAŁ

W TYM ROKU NA TURNIEJU PIENIĄŻKI BĘDZIEMY ZBIERAĆ DLA ALICJI !

CEL ZBIÓRKI: Operacja ortopedyczna w USA, przelot, zakwaterowanie i pobyt przy szpitalu.

Alusia ma za sobą już 4 operacje. Dużo w życiu przeszła, kilka razy się z nią żegnaliśmy… Za każdym razem wychodziła jednak ze stanu krytycznego, bo wie, że ma dla kogo żyć i walczyć każdego dnia. Wie, że my rodzice i wszyscy bliscy tak bardzo ją kochamy i nigdy w nią nie zwątpimy! Tak bardzo chcemy, by żyła bez bólu, by mogła czerpać radość z życia…

Niestety koszt samej operacji i pobytu w szpitalu jest ogromny. Następnie czeka nas rehabilitacja pooperacyjna, która będzie trwała od 3 do 4 miesięcy. Koszty są kosmiczne, ale dla Alusi wierzę w cud! Wierzę, że ludzi dobrej woli jest więcej i razem damy radę.

Ala pilnie potrzebuje operacji ratującej biodra i miednicę! Córeczka cały czas cierpi – jej miednica jest strasznie zrotowana, co przyczynia się do powstania skoliozy. Prawe bioderko jest już zwichnięte, a lewe mocno podwichnięte, co powoduje ogromny ból. Przy każdym ruchu biodro samoistnie „przemieszcza się” i słychać przeraźliwy zgrzyt kości! Codziennie modlę się, aby biodro nie wypadło całkiem z panewki, by nie było za późno na pomoc!

Mimo czteroletniej intensywnej rehabilitacji oraz korzystania ze sprzętu rehabilitacyjno-ortopedycznego, choroba postępuje… Ala bez operacji nie jest w stanie „pójść do przodu”. Prosimy, pomóż nam ją ratować przed bólem…

Link do zbiórki- https://www.siepomaga.pl/alusia

Redakcja NowaWrzesnia.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *