Zapraszamy na III Bal Charytatywny Zakątka Weteranów!

„III Bal charytatywny Zakątka Weteranów” ma być wspaniałą karnawałową zabawą, w Hotelu „Kosmowski” we Wrześni. Gwarantujemy sprawdzoną oprawę muzyczną i brak stresującego tłoku. Dlatego wszystkich, którzy dysponują 19 lutego 2022 roku wolnym czasem i zapałem do udziału w imprezie, serdecznie zapraszamy.

Przewidziano szereg atrakcji, wspaniałą, urozmaiconą muzykę, do tego każdy dodatkowo będzie miał satysfakcję wynikającą ze wsparcia naszego Zakątka Weteranów. Podejmując decyzję o udziale w balu należy wysłać maila ze swoimi danymi i ilością miejsc, które chcecie zarezerwować. Od nas otrzymają Państwo maila zwrotnego z informacją o rezerwacji biletów oraz danymi do dokonania wpłaty i resztą szczegółów. Adres na który należy wysyłać zgłoszenia: biuro.zakatekweteranow@gmail.com – zachęcają organizatorzy.

Szczegóły na załączonym plakacie. Kto bawił się z nami w latach ubiegłych ten wie, że warto. W tym roku również Was nie może zabraknąć. Serdecznie zapraszamy. Kto pierwszy ten lepszy, liczba miejsc jest ograniczona.

Redakcja NowaWrzesnia.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *