Bezpłatne atrakcje podczas ferii we Wrześni (zapowiedź)

W okresie ferii zimowych zapraszamy do: kina Trójka na Zimowe Poranki Filmowe, na lodowisko przy ul. Gnieźnieńskiej, na zajęcia online organizowane przez Bibliotekę, do strzelnicy pneumatycznej w LOK przy ul. Ogrodowej 6 oraz na górki saneczkowe, które mieszczą się w parku im. J. Piłsudskiego oraz przy ul. Suwalskiej.

Już od 17 stycznia w naszym województwie rozpoczynają się ferie zimowe. Oto kilka propozycji na aktywne spędzenie wolnego czasu od zajęć szkolnych.

We wrzesińskim kinie zaplanowano seanse filmowe dla dzieci i młodzieży szkolnej. Bezpłatne bilety można odebrać w kasie kina na godzinę przed seansem.

Zapraszamy również na lodowisko, gdzie przez cały okres ferii w godzinach od 10.00 do 14.00 dzieci i młodzież mogą korzystać z lodowiska za darmo.

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Września zaprasza na zajęcia online, które będzie można śledzić w środy i piątki na profilu FB – Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Września.

Na terenie LOK-u, na strzelnicy pneumatycznej (w piwnicy) przy Ogrodowej 6, organizowane będzie strzelanie z wiatrówki, gry w szachy i warcaby oraz rzuty lotką.

Oprócz powyższych atrakcji, jeśli warunki pogodowe będą sprzyjające zapraszamy również na wrzesińskie górki saneczkowe w dwóch lokalizacjach: w parku im. J. Piłsudskiego oraz przy ul. Suwalskiej.

Przypominamy, że uczestników wydarzeń obowiązują aktualne obostrzenia związane z COVID-19.

źródło: UMiG we Wrześni

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *