I Bal Zjednoczonych Września. Pamiętali o obywatelach Ukrainy

26 lutego odbył się pierwszy bal Klubu Sportowego Zjednoczeni Września. Podczas zabawy, która odbyła się w Country Clubie w Nowym Folwarku bawiło się blisko 100 osób. W trakcie wydarzenia zebrano prawie 11 tys. zł na pomoc obywatelom Ukrainy.

Nasz klubu uhonorował w tym szczególnym dniu sponsorów za wkład podczas całego sezonu i podczas tej imprezy, dlatego statuetkę odebrali właściciele firm:

– PHU POL
– WEXEL
– EURONIA INVESTMENTS
– DS TATTO

Następnie przyszedł czas na człowieka roku. Będzie to statuetka coroczna, dla osoby która szczególnie wyróżnia się w działalności na rzecz naszego klubu. Nie mogło być inaczej i ten zaszczyt odebrał Krzysztof Nadolny. Dziękujemy Krzysztof za cały wkład, który włożyłeś w naszą działalność.

Oprócz świetnej zabawy nie można zapomnieć, że to nie jest łatwy czas na zabawę, jeżeli spojrzymy na to co się dzieje za naszą wschodnią granicą. Nie pozostaliśmy bierni na te wydarzenia! Dzięki zbiórce i licytacji, którą zorganizowaliśmy podczas imprezy udało nam się zebrać i na miejscu przelać 10 700 zł! Na rzecz Fundacji ,,NASZ WYBÓR”, która opiekuje się migrantami z Ukrainy.

Zabawa była naprawdę znakomita jednak, trzeba przejść do rzeczywistości i otworzyć oczy na to, co dzieje się dziś w kraju naszych sąsiadów i wziąć pod uwagę fakt, że jutro my możemy być w takiej sytuacji. Dla wszystkich wielkie ukłony za to co zrobiliśmy. UKRAINO WSPIERAMY CIĘ! – podkreślają władze klubu.

źródło i fot. Zjednoczeni Września

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *