Nie rezygnujmy z marzeń: Zapraszamy na koncert dla Zuzi

Gorąco zapraszamy – 17 maja do Pałacu na Opieszynie na koncert charytatywny dla wrześnianki Zuzi! Całkowity dochód ze sprzedaży biletów (40 zł) zostanie przekazany na leczenie naszej bohaterki.

Poznajcie Zuzannę Nawrocką. Jest to wyjątkowo silna dziewczyna, która mimo młodego wieku ma już wiele za sobą. Do szpitala trafiła w grudniu ubiegłego roku, gdzie okazało się, że jej problemy z poruszaniem spowodował guz rdzenia kręgowego. Odbyła się operacja. Niestety wyniki biopsji całkowicie przewartościowały życie Zuzi. Zdiagnozowano u niej nowotwór złośliwy rdzenia kręgosłupa – mięsaka Ewinga z naciekiem na płuco i żebro.

Zuzia natychmiast wróciła na oddział onkologiczny, gdzie została poddana szeregowi badań oraz chemioterapii. Po pierwszej dawce wystąpił atak epilepsji. Ze względu na pogarszające się wyniki Zuzia została skierowana na leczenie do Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie. Obecnie przyjmuje chemioterapię od dwóch do pięciu dni, co dwa tygodnie. Ostatnie wyniki obrazowania metodą rezonansu magnetycznego dają nadzieję na całkowite wyleczenie dziewczyny.

Każdy kto pozna naszą bohaterkę, może uczyć się od niej pogody ducha. Mimo, że Zuzia musiała zamienić salę taneczną na oddział onkologii, nie poddała się. Niestety ta walka jest nierówna i wiąże się z wysokimi kosztami leczenia oraz rehabilitacji, dlatego zachęcamy wszystkich do wsparcia Zuzi, przychodząc na koncert Nie Rezygnujemy z Marzeń.

Już we wtorek 10 maja będziecie Państwo mogli nabyć swoje bilety w cenie 40 zł. Tegoroczne punkty sprzedaży to:

– Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mikołaja Kopernika
– Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza
– Wrzesiński Ośrodek Kultury.

Link do zbiórki:
https://www.siepomaga.pl/zuzanna-nawrocka

Link do wydarzenia:
https://www.facebook.com/events/932459364088614

Redakcja NowaWrzesnia.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *