Piknik fitness na Wrzosowej!

W niedzielę, 15 maja odbył się piknik fitness w ramach wydarzeń z cyklu „weekend na Wrzosowej”. A już dziś 22 maja Piknik Motocyklowy! Początek o godz. 14:00. 

Podczas wydarzenia można było wziąć udział w zajęciach prowadzonych przez siłownie: Perfect Body i Qube 35 oraz Mistrzynię Polski w bikini fitness 2021 – Paulę Grajek. Wykonano trening HIIT, trening mięśni brzucha oraz trening ogólnorozwojowy.

Dodatkowo UKS Hwarang Września zaprezentował pokaz taekwondo olimpijskiego. Uczestnicy pikniku mogli spróbować swoich sił w konkursie polegającym na wykonywaniu ćwiczenia „plank” oraz w wiosłowaniu na maszynie.

Oprócz zajęć sportowych można było uzyskać także porady dietetyka Aleksandry Rzepeckiej z kliniki Dobry Dietetyk oraz omówić zasady treningu z przedstawicielami siłowni 36 Minut. Możliwe było także dokonanie pomiaru składu ciała i omówienie wyników.

Piknik prowadzony był przez trenerkę fitness – Inez Niszczak-Sieradzką oraz DJ Bociana. Był to naprawdę udany i aktywnie spędzony czas.

A dziś odbędzie się kolejna impreza z cyklu „Weekend na Wrzosowej”. Tym razem zorganizowany zostanie piknik motocyklowy.

Redakcja NowaWrzesnia.pl

źródło i fot. UMiG we Wrześni

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *