Rusza wrzesińska Letnia Liga Tenisa Ziemnego

4 czerwca na kortach na Lipówce zostanie rozegrany turniej kwalifikacyjny tenisa ziemnego. Poniżej szczegóły.

TURNIEJ KLASYFIKACYJNY

Uczestnicy:
Amatorzy lub byli zawodnicy (minimum 6 lat karencji)

Struktura Turnieju Klasyfikacyjnego:
– rozgrywki toczyć się będą w grupach, których wielkość uzależniona będzie od liczby zgłoszonych do udziału osób
– w poszczególnych grupach, mecze rozgrywane będą systemem ”każdy z każdym” celem określenia rankingu na etapie rozgrywek grupowych
– w zależności od ilości grup oraz zajętego w nich miejsca, organizatorzy w trakcie rozgrywek eliminacyjnych zadecydują, które miejsca w poszczególnych grupach zostaną przypisane do danej ligi (przykład: 1 miejsce gr. A -> I LIGA itd.)
– organizatorzy zobowiązują się by w zależności od liczby zawodników uczestniczących w Turnieju Klasyfikacyjnym określić w dniu turnieju ile miejsc z poszczególnych lig wywalczy na koniec sezonu automatyczny awans do ligi wyższej, ile spadnie, a ile rozegra spotkań barażowych w celu awansu.
– opłata wpisowa do rozgrywek wynosi 100 złotych
– woda mineralna
– kawa, herbata
– grill

Zgłoszenia przyjmowane są do piątku 03.06. do godziny 17:00, pod nr telefonu: 573 974 355 lub 606 332 522

WRZESIŃSKA LIGA TENISA ZIEMNEGO

Kategorie rozgrywek:
– liga singlowa mężczyzn OPEN
Struktura Ligi:
– Na poszczególnych poziomach (w odpowiednich ligach) zawodnicy rozgrywać będą mecze systemem „każdy z każdym” na podstawie terminarza określonego przez organizatora.
– Mecze rozgrywane są do dwóch wygranych setów, a za zwycięstwo uczestnik otrzymuje 3 pkt. do klasyfikacji ogólnej, natomiast przegrywający punktów 0. Za każdy nierozegrany w danej lidze mecz, zawodnik, z powodu którego do rozegrania tego meczu nie doszło, otrzymuje odgórnie 0 pkt., natomiast jego rywal 3 pkt.
– Możliwe jest rozgrywanie meczy w przed terminie oraz kilku spotkań jednego dnia
– Zawodnicy gromadzą w trakcie realizacji rozgrywek punkty, które w końcowym etapie zadecydują o miejscu zajętym w określonej lidze oraz możliwości awansu do wyższej ligi lub też spadku.
– Mecze w odpowiednich ligach odbywać się będą systematycznie w miesiącach czerwiec, lipiec, sierpień 2022r. na kortach tenisowych Wrzesińskich Obiektów Sportowo-Rekreacyjnych.
– Za techniczną i logistyczną stronę przeprowadzenia rozgrywek odpowiedzialny jest główny organizator Ligi czyli Wrzesińskie Towarzystwo Tenisowe, który na bieżąco monitorować będzie postęp w rozgrywkach
– Płatności w Lidze sprowadzają się do uiszczenie jednorazowego wpisowego 100zł za Turniej Klasyfikacyjny i regulowaniu opłat za wynajem kortu.

NAGRODY:
Najlepsi zawodnicy w każdej z lig otrzymają na zakończenie sezonu pamiątkowe statuetki, dyplomy, nagrody rzeczowe

Telefon kontaktowy: 573 974 355
—————————————————————————————————
Chcąc uczestniczyć w rozgrywkach ligowych, bez udziału w turnieju klasyfikacyjnym, należy zapisać się i uiścić wpisowe za daną kategorię do 03.06. do godz. 17:00. Decyzja o tym, do której Ligi zawodnik zostanie przypisany, podjęta zostanie po zakończeniu Turnieju Klasyfikacyjnego.

źródło i fot. WTT Września

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *