Chcesz cieszyć się zdrowym kręgosłupem i zyskać przy okazji wysportowaną sylwetkę?

Odwiedź koniecznie studio Meta w Nowym Folwarku!

Studio Meta jest całkowicie innowacyjnym projektem – wyjątkowym miejscem, gdzie skorzystasz z treningu zdrowotnego inaczej zwanego treningiem medycznym. Co wyróżnia takie podejście do pracy nad sylwetką? Trenerzy zadbają nie tylko o widoczne efekty ćwiczeń i wylane „siódme poty”, ale przede wszystkim korzyści zdrowotne płynące z treningu oraz długofalowe efekty pracy nad kondycją fizyczną. Pierwsze zajęcia poprzedzone są testami z zakresu ruchu i funkcji w celu odnalezienia słabych ogniw w ciele. Dzięki temu trener jest w stanie dopasować odpowiednie metody treningowe i ćwiczenia, tak aby wyeliminować ból i kontuzje.  Wspólnie zrealizujecie dokładny plan treningowy – opracowany w zgodzie z twoimi aktualnymi możliwościami – tak by zajęcia przynosiły satysfakcję i olbrzymi ładunek pozytywnej energii.

Z tego rodzaju treningu możesz korzystać indywidualnie, w parze, albo w małej grupie prywatnej. Dlatego, jeżeli chcesz ćwiczyć tylko w gronie znajomych Ci osób, Meta jest stworzona dla Ciebie! Studio oferuje również regularny grafik zajęć w niewielkich zorganizowanych grupach do 5 osób – o pełen harmonogram zajęć zapytaj przez funpage studia https://www.facebook.com/MetaStudio03

To wyjątkowe miejsce stworzyła trenerka Jadwiga Jędrzejewska – znana jako Jadźwigam – instruktor gimnastyki korekcyjnej i trener personalny; razem z Krystianem Falewiczem – trenerem medycznym i doradcą żywieniowym. Współpracuje z nimi Bartosz Borowiak – zawodnik oraz instruktor trójboju siłowego. Tworząc tę przestrzeń kierowali się swoim doświadczeniem, które pokazało że trening w kameralnym gronie daje znacznie lepsze efekty, przekłada się na większe skupienie uczestników, dokładność wykonywania ćwiczeń i tym samym poprawę sprawności.

Przenosząc uwagę na swoje ciało odcinamy się od codzienności i przeciwdziałamy wszechobecnemu w naszym życiu stresowi i zmęczeniu, czego nie doświadczysz w zwykłej siłowni. Na zajęciach z budujesz prawidłową postawę ciała, nauczysz się oddychać, poznasz podstawy treningu siłowego oraz zbudujesz kondycję tak ważną dla zdrowia, a towarzyszący Ci przyjaciele zmotywują Cię do jeszcze wytrwalszej pracy.

Meta działa również prężnie w mediach społecznościowych – gdzie publikuje przystępne treści edukacyjne. Koniecznie zajrzyjcie na profil trenerki Jadźwigam w serwisie Instagram, można tu odnaleźć liczne webinary oraz materiały dotyczące treningu, diety, czy autoterapii mięśni. Webinary online odbywają się co niedzielę, a w ciągu tygodnia uczestnicząc w ankietach każdy może zagłosować na kolejny omawiany temat.

https://www.instagram.com/tv/CetyXTBPHzV/?utm_source=ig_web_copy_link

Odwiedź studio Meta, umawiając się na darmowy trening wprowadzający lub podczas dni otwartych. Takie wydarzenia organizowane są średnio raz w miesiącu; podczas nich czekają na Ciebie interesujące wykłady i testowe zajęcia. Najbliższa okazja to Otwarcie Sezonu Letniego w sobotę 25.06 na ul. Nowej 3, w Nowym Folwarku.

A jeśli lubisz odrobinę rywalizacji – trenerzy studia Meta przygotowali dla Ciebie specjalne wyzwanie z atrakcyjnymi nagrodami. Każdy dzień jest dobry by zacząć dbać o zdrowie!

Więcej w linkach poniżej

funpage https://www.facebook.com/MetaStudio03
webinar https://www.instagram.com/p/CetyXTBPHzV/
challenge https://www.instagram.com/tv/Cef0kMMAyr-/?utm_source=ig_web_copy_link
strona http://meta-studio.pl/

materiał partnera

GALERIA

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *