Kadrowe roszady w Victorii

Ruszyły przygotowania do nowego sezonu na boiskach IV ligi. Nowe władze Victorii budują kadrę. Do zespołu dołączył Lago Liade Orlande Kpassa.

Mamy dla Państwa informację dotyczącą kadry I zespołu. Po ubytkach jakie początkiem lipca miały miejsce w klubie, przedstawiamy zawodnika, który ma zastąpić Arkadiusza Wolniewicz . LAGO LIADE ORLANDE KPASSA pochodzi z Wybrzeża Kości Słoniowej. Jego pierwszym klubem była drużyna – PHATTALUNG F.C. W naszym kraju reprezentował barwy : Stołem Gniewino, Drutex Bytowia, Lubuszanin Trzcianka, Huragan Morąg, Noteć Czarnków i w ostatnim sezonie – Górnika Konin. Orlande ma 25 lat. Jesteśmy przekonani ,że jego doświadczenie zebrane na boiskach Wybrzeża Kości Słoniowej i w Polsce pozwoli jemu i naszej drużynie zdobywać bramki i zwyciężać w pojedynkach ligowych – brzmi komunikat wrzesińskiego klubu.

Mahomed Tayachi wraca do Tarnovii Tarnowo Podgórne

30 czerwca skończyło się wypożyczenie Mahomeda Tayachi. Zawodnik powrócił do macierzystego Klubu – Tarnovii Tarnowo Podgórne i tam będzie kontynuował przygodę z piłką. Zarząd Klubu wraz z pracownikami, zawodnikami składa serdeczne podziękowania Mahomedowi za okres spędzony w naszym zespole i życzy dalszych sukcesów sportowych oraz samych wspaniałych dni w życiu osobistym.

Redakcja NowaWrzesnia.pl

fot. Victoria Września

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *