W sobotę Victoria rozpoczyna nowy sezon

Już w najbliższą sobotę (6 sierpnia) wznowią rozgrywki zawodnicy Artbud 4 ligi. Po ponad miesięcznej przerwie wybiegną na boisko by walczyć o ligowe punkty. Victoria Września swój pierwszy mecz w sezonie 2022\23 rozegra na własnym boisku. Rywalem będzie drużyna Lipna Stęszew.

Lipno Stęszew to beniaminek rozgrywek, który ostatnie 2 dekady spędził na boiskach A klasowych oraz Klas Okręgowych a od sezonu 2018\19 w rozgrywkach V ligowych. Awans zespół wywalczył z V Red Box gr.II wielkopolska.

W 30 rozegranych spotkaniach w poprzednim sezonie drużyna zdobyła 77 punktów, strzeliła 86 bramek rywalom a po stronie strat zanotowała tylko 14 straconych bramek. Czy  „bramkostrzelny” beniaminek postawi się drużynie trenera Pawła Lisieckiego, przekonacie się Państwo sami przychodząc w sobotnie popołudnie na stadion. Zapraszamy! Początek o godz. 17:00.

Nowy defensor w zespole

Po wzmocnieniach w liniach ofensywnych, czas na wzmocnienie defensywy. Nowym zawodnikiem na pozycji środkowego obrońcy naszej drużyny został Danylo Demianenko z Ukrainy. Danylo jest wychowankiem Akademii Piłkarskiej Dynama Kijów i tam zaczynał swoją przygodę z piłką w drużynach młodzieżowych. Kolejnym przystankiem w przygodzie z piłką tego zawodnika była drużyna Ukrainy – Kolos Kovalivka. Danylo ma również za sobą występy na boiskach II ligowych w Czechach – FC Vratimov. Do Wrześni przyszedł z Górnika Konin. Danylo Demianenko ma 21 lat. Witamy w naszym zespole i życzymy samych sukcesów sportowych

 

źródło: Victoria Września

fot. Victoria Września

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *