Koncertowa Wrzosowa! Lepsze miejsce niż Rynek?

Moc energii, energetyczne rytmy oraz tłumnie zgromadzona publiczność. Tak w skrócie można opisać wyjątkowe muzyczne widowisko, jakie miało miejsce w sobotę, 6 sierpnia przy ul. Wrzosowej. Kilka tysięcy osób pojawiło się w sobotni wieczór przy tężni na ul. Wrzosowej, by oddać się iście muzycznemu szaleństwu. Takiej energii nikt chyba jednak się nie spodziewał. Na scenie wystąpili Dubska oraz Smolasty.

Jako pierwszy zaprezentował się czołowy zespół reggae w Polsce. Działająca od 1999 roku grupa z Dymitrem Czabańskim na czele także we Wrześni znalazła spore grono swoich fanów. Rytmiczne brzmienia wprowadziły publiczność w doskonały nastrój, a było to tylko preludium tego co za chwilę miało nadejść.

Kilka minut po godzinie 21 na scenie pojawił się Smolasty. Chyba żaden artysta wcześniej występujący we Wrześni, nie wyzwolił takiej energii wśród wrzesińskiej publiczności. Jeden z wiodących na rynku muzycznym raperów wykonał swoje największe hity. Te doskonale były znane, głównie młodszej publiczności, która utwory takie jak „Duże oczy”, „Boję się kochać” czy „Pijemy za lepszy czas” znała na pamięć.

Artysta kilkukrotnie wracał na scenę za sprawą domagających się przez publiczność bisów. Był to pierwszy tego typu koncert przy ul. Wrzosowej. To nowe miejsce, jakie burmistrz Wrześni zaproponował na tego typu wydarzenia. Powodzenie sobotniej, muzycznej imprezy, zwiastuje, że o tym miejscu z pewnością jeszcze zrobi się głośno w najbliższym czasie.

źródło i fot. UMiG we Wrześni

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *