Smaczne pożegnanie lata we Wrześni!

Już 9 września do Wrześni powrócą miłośnicy gotowania „na czterech kółkach”. W dniach 9-11 września odbędzie się zlot food trucków na zakończenie sezonu. To prawdziwa gratka dla fanów dobrej kuchni i jedzenia pod chmurką. Na rodzinny piknik zapraszają FUTRAKI.

Kulinarne miasteczko stanie na parkingu centrum handlowego Karuzela. Food trucki będą karmić mieszkańców Wrześni przez trzy dni od 9 do 11 września. W piknikowej atmosferze będzie można spróbować dań z co najmniej 4 kontynentów.

Nie zabraknie dań z kuchni orientalnej, bałkańskiej, śródziemnomorskiej, a także królujących na wszystkich eventach – amerykańskich burgerów i belgijskich frytek. Organizatorzy zapewnią także słodkie przekąski, kawę oraz zimne napoje.

Eventy „foodtruckowe” wpisały się na dobre w mapę miejskich wydarzeń na świeżym powietrzu. Oryginalne dania z różnych stron świata, nieoczywiste smaki i nęcące zapachy przyciągają całe rodziny.

Organizatorem zlotu jest organizacja FUTRAKI, która skupia kilkuset właścicieli food trucków, wyselekcjonowanych pod względem jakości.

Wszystkie potrawy przygotowywane są ze świeżych, sezonowych produktów.

Zlot odbędzie się na parkingu Karuzeli, przy ul. Kolejowej.

Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Piątek: 12:00- 21:00
Sobota: 12:00-21:00
Niedziela 12:00-20:00

Link do wydarzenia:

https://www.facebook.com/events/437300758425417?ref=newsfeed

Redakcja NowaWrzesnia.pl

fot. organizator

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *