Oto Klamerka, czyli nowe centrum edukacji we Wrześni!

Nasze centrum edukacji oferuje szeroką gamę zajęć dodatkowych dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych!  Wszystko w jednym miejscu. Sprawdźcie, co znajdziecie u naszego partnera!

Korepetycje

Zapraszamy wszystkich uczniów, którzy mają problem z przyswojeniem materiału w szkole. Nasi korepetytorzy wytłumaczą Wam wszystkie trudne zagadnienia i pomogą poprawić wyniki w nauce z takich dziedzin nauki jak język polski, matematyka, język angielski, język niemiecki czy chemia.

Kursy przygotowujące do testów ósmych klas

Klamerka pomoże przygotować się Wam do pierwszego poważnego sprawdzianu! Ten intensywny i wymagający czas przygotowań może odbywać się w naszej Klamerce w sposób komfortowy i przyjazny! Specjalnie dla Was centrum przygotowuje kursy zgodnie z wytycznymi zawartymi w CKE.

Przygotowania do egzaminów maturalnych

Znajdziecie u nas również kursy przygotowujące do egzaminów maturalnych z różnych dziedzin nauki m.in matematyki, języka polskiego, języka angielskiego czy języka niemieckiego .

Oprócz tego znajdować się będzie u nas Pracownia Logopedyczna oraz Psychologiczna.

Zapraszamy rodziców z dziećmi na konsultacje. Nasi specjaliści pomogą wam odpowiedzieć na nurtujące pytania oraz dobiorą odpowiednią metodę terapii. Kiedy ruszają zajęcia?

Zajęcia w centrum ruszają od października. Zapraszamy jednak do zapisów już teraz!

☎️ Zadzwoń 791 469 333
📩 Lub napisz do nas wiadomość prywatną

🏢 Ul. Szkolna 3 (2 piętro, budynek PKO)
Zapraszamy ! 🎓❤️
Dołącz do Nas 🥰🎓

Polub Nas na FB! TUTAJ

Materiał partnerski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *