Uwaga! Zamknięcie ulicy Działkowców od 4 października

Wykonawca inwestycji „Budowa dwóch wiaduktów kolejowych – tunelu drogowego w ul. Działkowców we Wrześni w zamian za likwidację dwóch przejazdów kolejowo-drogowych kat. A”, w związku z koniecznością wprowadzenia zamknięć torowych i czasowego wyłączenia z użytkowania przejazdów kolejowych w ciągu ul. Działkowców informuje, że z dniem 4 października 2022 r. zostanie zamknięty odcinek ul. Działkowców w rejonie realizacji inwestycji.

W związku z powyższym prosimy o kierowanie ruchu pojazdów zgodnie z załączoną mapą poglądową. Dojazd do nieruchomości odbywać się będzie od strony ul. Paderewskiego, zarówno dla pojazdów osobowych jak i pojazdów ciężarowych. Ruch pojazdów ciężarowych celem zapewnienia odpowiedniej przepustowości ulic zostanie rozdzielony w następujący sposób:

• Dojazd do firm odbywać się będzie ul. Podmiejską, Paderewskiego, Platynową i Kamieni Szlachetnych.
• Droga powrotna odbywać się będzie ul. Działkowców, Paderewskiego i Podmiejską.

W związku z całkowitym zamknięciem przejazdów kolejowych ruch pieszy i rowerowy nie będzie możliwy. Wykonawca dopuści okresowo ruch rowerowy i pieszy, wyznaczonym korytarzem na terenie budowy, wyłącznie w miarę możliwości zapewnienia bezpieczeństwa przechodniów podczas prowadzonych prac.

Przypominamy, że poruszanie się po placu budowy, poza wyznaczonymi miejscami i bez zezwolenia, a także przechodzenie przez tory kolejowe w miejscach do tego niewyznaczonych jest surowo zabronione.

Przewidywany termin przywrócenia drożności ul. Działkowców planowany jest w połowie grudnia.

źródło i fot. UMiG we Wrześni

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *