Policja apeluje: Nie daj się okraść!

„Nie daj się okraść” to kolejna akcja profilaktyczna wrzesińskich policjantów. W okresie przygotowań do uroczystości Wszystkich Świętych, funkcjonariusze apelują do społeczeństwa o zwrócenie szczególnej uwagi na pozostawianie portfeli, kart płatniczych oraz telefonów bez nadzoru podczas prac porządkowych przy nagrobkach.

Uroczystość Wszystkich Świętych to czas zadumy i doskonała pora do refleksji. Zgromadzenie społeczeństwa w rejonie nekropoli może prowadzić do różnego rodzaju naruszeń prawa, dlatego wrzesińscy policjanci wychodząc naprzeciw zagrożeniom zorganizowali akcje profilaktyczną pod nazwą „Nie daj się okraść”.

Podczas akcji funkcjonariusze prowadzili rozmowy ze społeczeństwem, ostrzegali o zagrożeniach ze strony kieszonkowców a także, rozdawali seniorom poradniki prewencyjne Bezpieczne Życie Seniorów.

Mundurowi informowali o bezpieczeństwie na drogach i zachowaniu szczególnej ostrożności podczas przemieszczania się po drogach dojazdowych do cmentarzy oraz głównych ciągach komunikacyjnych.

Redakcja NowaWrzesnia.pl

fot. KP Policji we Wrześni

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *