Wrzesiński Jarmark Bożonarodzeniowy już wkrótce!

W tym roku Jarmark na rynku rozpocznie się we wtorek 6 grudnia i potrwa aż 5 dni. Lampki na choince zostaną zapalone w Mikołajki o godz. 16:00.

Od wystawców będzie można zakupić m. in. ozdoby świąteczne, bombki, rękodzieło z szydełka, makramy, czapki, chusty, balony, maskotki, zabawki, świece sojowe, pasty orzechowe, domowe wypieki, produkty z nabiału, miody naturalne, miody pitne, piwo kraftowe oraz korzenne, przetwory, wędliny z dziczyzny jak i te tradycyjne, sery góralskie, sery korycińskie, słodycze, lizaki, żelki.

Oprócz tego, na miejscu nie zabraknie gastronomii. Przez 5 dni będą czekać na Państwa m. in. grzaniec, kołacze, podpłomyki, pierogi i grochówka z kuchni polowej.

Na rynku pojawi się również Karuzela Wenecka, z której dzieci będą mogły bezpłatnie skorzystać. Dla najmłodszych uczestników Jarmarku przygotowane będą także warsztaty i animacje świąteczne. Nasze miasto codziennie odwiedzać będą Św. Mikołaj, Pani Mikołajowa oraz Elf.

Ten magiczny czas umilać będą kolędy wykonane przez Wrzesińskie Studio Piosenki. Serdecznie zapraszamy na Wrzesiński Jarmark Bożonarodzeniowy!

Redakcja NowaWrzesnia.pl

źródło i fot. UMiG we Wrześni

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *