Spalacze tłuszczu a efektywność treningu

Spalacze tłuszczu to zyskująca coraz bardziej na popularności odżywka, której zadaniem jest przyspieszyć procesy spalania tkanki tłuszczowej w organizmie. To wszystko jest możliwe dzięki tzw. termogenezie. Termogeniczne działanie spalaczy tłuszczu można w najprostszy sposób wyjaśnić, że polega na podwyższaniu temperatury ciała poprzez uwalnianie większej ilości energii niż zazwyczaj. W ten sposób, organizm jest szybciej, dłużej…

Chcesz cieszyć się zdrowym kręgosłupem i zyskać przy okazji wysportowaną sylwetkę?

Odwiedź koniecznie studio Meta w Nowym Folwarku!

Przedświąteczne „żniwa” internetowych oszustów

Wrzesińscy policjanci odnotowują bardzo dużą ilość oszustw za pośrednictwem portali aukcyjnych oraz społecznościowych. Okres przedświąteczny można nazwać „żniwami” dla oszustów. Żeby się ustrzec przed utratą swoich pieniędzy nie potrzeba specjalistycznej wiedzy.

Świąteczne drzewko i ryba w jednym miejscu!

Oficjalnie ruszamy z Akcją Święta na Łowisku „Gierłatówko” (Gierłatowo, przy DK92, 7 km od Wrześni w kierunku Nekli). Wzorem poprzednich lat w weekendy (od grudnia) będzie można kupić choinkę prosto z ziemi (cięta lub wykopana) oraz świeżą rybę z własnej hodowli! A to wszystko w bardzo atrakcyjnej cenie! Zapisy na świątecznego karpia i nie tylko…

Blisko 9 milionów zł dla gminy Pyzdry!

Gmina Pyzdry otrzymała z Rządowego Funduszu Polski Ład prawie 9 mln zł na realizację inwestycji.

Ruszają Wrzesińskie Metamorfozy. „Odchudzamy wrześnian”

Takiej akcji dawno we Wrześni nie było. Wrzesińska dietetyk Joanna Zimna organizuje Wrzesińskie Metamorfozy – Odchudzamy Wrześnian, w ramach których poszukuje osób do bezpłatnej metamorfozy sylwetki i nie tylko.

Czy żel do mycia twarzy pomoże w demakijażu?

Poprawne oczyszczanie twarzy i dokładny demakijaż to podstawa prawidłowej rutyny pielęgnacyjnej. Pamiętaj, że nawet najlepsze kremy i sera do twarzy nie przyniosą zamierzonego efektu, jeśli zaaplikujemy je na nieoczyszczoną skórę lub co gorsza na taką, na której znajdują się resztki niedomytego makijażu. Aby demakijaż twarzy przyniósł zamierzony efekt, w jego skład powinno wchodzić kilka produktów….

Jaki pas wyszczuplający wybrać, aby poprawić wygląd swojego ciała?

Przygoda z treningami bywa pełna wzlotów i upadków, czasem ćwiczymy już tak długo, a nadal nie widzimy upragnionych efektów. Problematyczne są zwłaszcza okolice brzucha, w których lubi gromadzić się tzw. oporny tłuszcz, widoczny nawet po zrzuceniu wielu kilogramów. Są jednak akcesoria, które mogą nam pomóc, mowa tu o pasach wyszczuplających.

Fałszywe alarmy bombowe w szkołach na terenie powiatu

4 maja (między godz. 8:00 a 10:30) wrzesińska policja otrzymała zawiadomienia od czterech placówek oświatowych. Dotyczyły informacji o podłożeniu ładunku wybuchowego w tych placówkach.

Dodatkowe wolne dla pracowników VW udających się na szczepienie

Narodowy program szczepień przeciw Covid-19 nabiera coraz większego tempa. Szczepieniom poddaje się lub chce się poddać również coraz większa liczba pracowników Volkswagen Poznań.