Pierwszy taki zabieg na ortopedii we wrzesińskim szpitalu

Na oddziale ortopedii i traumatologii narządu ruchu wrzesińskiego szpitala wykonano po raz pierwszy w historii szpitala zabieg dyscektomii szyjnej. Kwalifikację oraz zabieg wykonał dr Adam Sulewski, kierownik tegoż oddziału.

Oddział covidowy ponownie we Wrześni

Szpital Powiatowy we Wrześni został zobowiązany przez wojewodę wielkopolskiego do ponownego uruchomienia oddziału covidowego.

Rusza termomodernizacja budynku przychodni

Niedawno zawarta została umowa na realizację prac termomodernizacyjnych budynku przychodni Szpitala Powiatowego we Wrześni.

Koronawirus: Ważna zmiana w obostrzeniach od 27 lutego

Obecnie obowiązujące obostrzenia zostają przedłużone do 14 marca z wyłączeniem Warmii i Mazur. W regionie, ze względu na niepokojącą sytuację, wprowadzono dodatkowe zasady bezpieczeństwa.

Wrześnianie zbierają nakrętki dla Igora

Jak informuje wrzesiński ratusz, 16 lutego została przekazana pierwsza partia nakrętek dla chłopca na rzecz którego od niedawna zbieramy nakrętki. Przypomnijmy, mieszkańcy mogą je wrzucać do czerwonego serca przy ratuszu.

Ruszają szczepienia przeciwko COVID-19 w gminie Pyzdry

Trwa Narodowy Program Szczepień przeciwko COVID-19. Proces rejestracji Polaków rozpocznie się 15 stycznia. Mieszkańcy Gminy Pyzdry zaszczepić będą mogli się w miejscowej Przychodni Zdrowia.

Pierwszy wrzesiński lekarz przyjął szczepionkę

Dziś w Szpitalu Powiatowym we Wrześni rozpoczęły się szczepienia personelu medycznego i niemedycznego przeciwko COVID-19.

Od jutra ruszają szczepienia przeciwko COVID-19 we wrzesińskim szpitalu

Decyzją Narodowego Funduszu Zdrowia, Szpital Powiatowy we Wrześni został wytypowany jako placówka realizująca szczepienia personelu medycznego z terenu Powiatu Wrzesińskiego.

Potrzebne osocze ozdrowieńców

Jeśli wyzdrowiałeś po przechorowaniu COVID-19 lub przebyłeś bezobjawowe zakażenie wirusem SARS-CoV-2, to twoje osocze zawiera przeciwciała, które mogą wspomóc leczenie chorych z ciężkimi objawami zakażenia koronawirusem.

Cała Września budzi Gosię!

Wrześnianka Małgorzata Żuczek od czerwca 2020 roku jest w śpiączce. Przebywa w Powiatowym Szpitalu we Wrześni. Jej stan rokuje nadzieję, jednak wymaga specjalistycznego leczenia którego koszt to 100 000 zł.