Jaki pas wyszczuplający wybrać, aby poprawić wygląd swojego ciała?

Przygoda z treningami bywa pełna wzlotów i upadków, czasem ćwiczymy już tak długo, a nadal nie widzimy upragnionych efektów. Problematyczne są zwłaszcza okolice brzucha, w których lubi gromadzić się tzw. oporny tłuszcz, widoczny nawet po zrzuceniu wielu kilogramów. Są jednak akcesoria, które mogą nam pomóc, mowa tu o pasach wyszczuplających.

Fałszywe alarmy bombowe w szkołach na terenie powiatu

4 maja (między godz. 8:00 a 10:30) wrzesińska policja otrzymała zawiadomienia od czterech placówek oświatowych. Dotyczyły informacji o podłożeniu ładunku wybuchowego w tych placówkach.

Dodatkowe wolne dla pracowników VW udających się na szczepienie

Narodowy program szczepień przeciw Covid-19 nabiera coraz większego tempa. Szczepieniom poddaje się lub chce się poddać również coraz większa liczba pracowników Volkswagen Poznań.

Kiedy ruszy punkt szczepień w Grzymysławicach?

Wielu z nas z utęsknieniem wyczekuje powrotu do normalności, choć namiastki dawnej swobody i braku ograniczeń, zamkniętych szkół i urzędów. Z dużą dozą prawdopodobieństwa można stwierdzić, że niektóre praktyki i nawyki przyjęły się na zawsze i zostaną z nami na długo po pandemii. Jednym z najbardziej wyczekiwanych momentów w ostatnim roku było rozpoczęcie szczepień.

Pierwszy taki zabieg na ortopedii we wrzesińskim szpitalu

Na oddziale ortopedii i traumatologii narządu ruchu wrzesińskiego szpitala wykonano po raz pierwszy w historii szpitala zabieg dyscektomii szyjnej. Kwalifikację oraz zabieg wykonał dr Adam Sulewski, kierownik tegoż oddziału.

Oddział covidowy ponownie we Wrześni

Szpital Powiatowy we Wrześni został zobowiązany przez wojewodę wielkopolskiego do ponownego uruchomienia oddziału covidowego.

Rusza termomodernizacja budynku przychodni

Niedawno zawarta została umowa na realizację prac termomodernizacyjnych budynku przychodni Szpitala Powiatowego we Wrześni.

Koronawirus: Ważna zmiana w obostrzeniach od 27 lutego

Obecnie obowiązujące obostrzenia zostają przedłużone do 14 marca z wyłączeniem Warmii i Mazur. W regionie, ze względu na niepokojącą sytuację, wprowadzono dodatkowe zasady bezpieczeństwa.

Wrześnianie zbierają nakrętki dla Igora

Jak informuje wrzesiński ratusz, 16 lutego została przekazana pierwsza partia nakrętek dla chłopca na rzecz którego od niedawna zbieramy nakrętki. Przypomnijmy, mieszkańcy mogą je wrzucać do czerwonego serca przy ratuszu.

Ruszają szczepienia przeciwko COVID-19 w gminie Pyzdry

Trwa Narodowy Program Szczepień przeciwko COVID-19. Proces rejestracji Polaków rozpocznie się 15 stycznia. Mieszkańcy Gminy Pyzdry zaszczepić będą mogli się w miejscowej Przychodni Zdrowia.