banerNW.jpg
Menu
RSS

Trwa Metamorfoza wrześnianek Wyróżniony

  • Napisane przez:  Redakcja NowaWrzesnia.pl
fot. Szymon Zdziabek fot. Szymon Zdziabek

Za nami dwa miesiące wrzesińskiego projektu Moja Metamorfoza. To dobry czas na pierwsze podsumowania. Przypomnijmy, że finalistki Magda i Agnieszka zostały wybrane drogą castingu spośród 90 zgłoszeń. Patronem medialnym jest NowaWrzesnia.pl. 

W ciągu tych kilku tygodni uczestniczki korzystały z bezpłatnych usług, przygotowanych przez partnerów Mojej Metamorfozy – Poradnię Dobry Dietetyk, Klub Perfect Body oraz Salon Kosmetyczno – Fryzjerski Elegancja.

Nad opracowaniem programu żywieniowego, dostosowanego do indywidualnych potrzeb oraz nad jego prawidłowym zastosowaniem czuwa dietetyk Agnieszka Witucka z Poradni Dobry Dietetyk. Jedna z dwóch organizatorek, obok Moniki Olejniczak

Aby wzmocnić i przyśpieszyć efekty diety wrześnianki Magdalena Kozłowska i Agnieszka Mąkowska chodzą kilka razy w tygodniu do Klubu Perfect Body. Tam biorą udział zarówno w treningach z trenerem personalnym, jak i korzystają z zajęć grupowych typu zumba, zdrowy kręgosłup, ATB, płaski brzuch.

Zabiegi modelujące sylwetkę, depilacja laserowa, zabiegi jonoforezy, prądy interferencyjne, a także makijaż permanentny ufundował dla finalistek Salon Kosmetyczno –Fryzjerski Elegancja. Nad pięknym i zdrowym uśmiechem uczestniczek pracuje stomatolog Kinga Chaberska – Ziarkowska wraz z Rafałem Frycem z Pracowni Protetyki Stomatologicznej Molaris.

Dużym udogodnieniem w przestrzeganiu diety, a w szczególności stosowania się do wyznaczonych godzin spożywania posiłków, są obiady przygotowywane przez restaurację Avocado. Warto podkreślić, że są one dostępne dla wszystkich klientów lokalu od poniedziałku do piątku, a aktualne menu znajduję się na stronie Avocado. Oprócz obiadów Magda i Agnieszka otrzymały również produkty firmy Kupiec, na których bazuje ich program żywieniowy oraz bony na zakupy od firmy Kaufland Markety Polska.

Do finałowej Gali został już tylko miesiąc. To czas, który dziewczyny postanowiły wykorzystać najintensywniej, aby efekt końcowy ich przemiany zachwycił wszystkich, a dla nich samych był początkiem nowego, lepszego i aktywnego życia. Wkrótce więcej informacji.

Partnerami Mojej Metamorfozy są:

Dietetyk mgr AGNIESZKA WITUCKA

Salon ELEGANCJA – GABINET KOSMETYCZNO - FRYZJERSKI, PERFUMERIA

Klub Fitness PERFECT BODY

Sponsorzy Mojej Metamorfozy

Firmy KUPIEC, Kolagen Naturalny FHU Olga Szymańska, Avocado, ByMyn!a Marcelina Nogala, Fotografia Szymon Zdziabek, VIDEOMIXA, Kaufland Polska Markety Sp.z o.o. Sp.k. , Meritum Bank i Plus GSM, Hotel Barczyzna, Kinga Chaberska-Ziarkowska lekarz stomatolog, Rafał Fryca Pracownia Protetyki Stomatologicznej Molaris, Taxi Plus Września 535 157 157.

Patronem medialnym jest portal NowaWrzesnia.pl. Więcej informacji także na stronie i profilu akcji TUTAJ i TUTAJ.

Przeczytaj także:

MM: Poznaliśmy finalistki! (GALERIA)

MM: Za nami casting, teraz trudny wybór (GALERIA)

Rusza "Moja Metamorfoza" we Wrześni!

Jesteś w centrum wydarzeń, masz ciekawe zdjęcia/informacje? Bądź szybszy niż dziennikarze i prześlij materiał na naszego maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Czekamy na Twoje sygnały!

Portal NowaWrzesnia.pl zaprasza na 3. edycję Mydlanych Baniek na rynku! Impreza przeznaczona dla całych rodzin, z okazji Dnia Dziecka. Piątek 30 maja, godz. 14:00. Tego dnia każdy może być dzieckiem:) Zabawy dla dzieci, pokazy dużych baniek i wspaniała atmosfera! Dołącz do nas TUTAJ.

Redakcja NowaWrzesnia.pl

fot. Szymon Zdziabek

do góry

Galeria