Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów konkurshotelarski8102014 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

banerNW.jpg
Menu
RSS

Młodzi kelnerzy biegali z tacą (GALERIA) Wyróżniony

  • Napisane przez:  Redakcja NowaWrzesnia.pl
fot. ZSZ nr 2 we Wrześni fot. ZSZ nr 2 we Wrześni

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów konkurshotelarski8102014 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

We wtorek 7 października w Zespole Szkół Zawodowych nr 2 odbył się konkurs pt. "Profesjonalny kelner kluczem do sukcesu zawodowego". Poniżej wyniki i zdjęcia.

Promocja talentów młodych kelnerów, aktywizacja młodzieży do doskonalenia zawodowego oraz rozwijanie współzawodnictwa pomiędzy uczniami - to główne cele szkolnej rywalizacji.

Uczestnicy musieli wykonać następujące zadania: nakrycie stołu dla 4 osób na uroczyste śniadanie, przygotowanie pierwszego nakrycia stołu dla 2 osób do określonego menu, otwieranie i serwowanie wina w obecności gościa, bieg z tacą z przeszkodami na dystansie 150 metrów.

W konkursie wzięli udział uczniowie klasy III kelner, III kucharz, II kucharz i I kucharz. Najlepszy okazał się Kamil Grzegorski, drugi Konrad Górecki, trzecia Marta Lepel.

GALERIA:

{gallery}konkurshotelarski8102014{/gallery}

Dawid Spychalski

fot. ZSZ nr 2 we Wrześni

do góry

Galeria