Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów kasztanobraniezsz13102014 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

banerNW.jpg
Menu
RSS

Akcja "Kasztanobranie"! (ZDJĘCIA) Wyróżniony

  • Napisane przez:  Redakcja NowaWrzesnia.pl
fot. ZSZ nr 2 we Wrześni fot. ZSZ nr 2 we Wrześni

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów kasztanobraniezsz13102014 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Zespół Szkół Zawodowych nr 2 (Września, ul. Koszarowa 12) włączył się w akcję Kasztanobranie. Cała społeczność szkolna zbiera kasztany od 15 września do 31 października. Liczą także na pomoc. Poniżej szczegóły.

- Kasztany zostaną odebrane przez firmę Natura z Kobylina, która zajmuje się skupem ziół. Zielarstwo jest jedną z najstarszych form lecznictwa. Były używane od wieków do leczenia różnych przypadłości organizmu. Do tej pory udało nam się zebrać 600 kg. Zebrane pieniądze ze zbiórki szkoła przeznaczy na pomoce dydaktyczne dla uczniów. Kasztany można przynosić do sali 203 - wyjaśnia nam Anna Stanisławczyk, koordynator akcji w Zespole Szkół Zawodowych nr 2 we Wrześni.

GALERIA:

{gallery}kasztanobraniezsz13102014{/gallery}

Redakcja NowaWrzesnia.pl

fot. ZSZ nr 2 we Wrześni

do góry

Galeria