Logo
Wydrukuj stronę

Medale mistrzostw dla fryzjerek! Wyróżniony

Medale mistrzostw dla fryzjerek!

Młodzież z Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 we Wrześni z powodzeniem wzięła udział w Otwartych Mistrzostwach Polski we Fryzjerstwie. Zawody odbyły się na Międzynarodowych Targach Poznańskich, w niedzielę 19 kwietnia. 

- To największa i najbardziej prestiżowa impreza fryzjersko - kosmetyczna w Polsce, na którą zjeżdżają się fryzjerzy, styliści i wizażyści z kraju i zagranicy. W tym roku rywalizowało ze sobą około 140 uczestników - relacjonuje dla nas Mariola Musielak, z ZSZ nr 2. 

Młodzi fryzjerzy z Koszar stanęli w szranki z najlepszymi. Zaangażowanie, godziny ćwiczeń i pasja kolejny raz przerodziły się w sukces.

Patrycja Topolewska zdobyła tytuł drugiego Wicemistrza Polski 2015 roku we fryzjerstwie męskim i odebrała brązowy medal mistrzostw. Na co dzień odbywa praktyki w salonie fryzjerskim Izabeli Kaźmierczak przy ul. Słowackiego 43.

Natomiast absolwentka wrzesińskiej szkoły Patrycja Szymańska zajęła 3. miejsce oraz wywalczyła tytuł drugiego Wicemistrza Polski we fryzjerstwie damskim seniorów. Wielkie gratulacje dla zwycięzców i wszystkich uczestników!

Redakcja NowaWrzesnia.pl

fot. ZSZ nr 2 we Wrześni

źródło: inf. własna

NowaWrześnia.pl © Braga creative agency| FINAPPS. Wszelkie prawa zastrzeżone.