banerNW.jpg
Menu
RSS

Sesja foto nowej marki. Wyjątkowa modelka we Wrześni (GALERIA) Wyróżniony

fot. Sebastian Zieliński fot. Sebastian Zieliński

Projektantka z Wrześni - Katarzyna Szymańska stworzyła zupełnie nową, miejską kolekcję dla kobiet. W sobotę 17 sierpnia w centrum miasta zorganizowała sesję zdjęciową. W rolę modelki wcieliła się aktorka Barbara Kurdej-Szatan, znana jako "Blondynka z reklamy Playa"! Poniżej tylko u nas wywiad i zdjęcia.

- To zupełnie nowa marka - Schimka.  Wprowadzam ją zarówno na rynek polski i zagraniczny. Tematem kolekcji jest ulica, bardzo prosto i banalnie, ale za tym kryje się ruch, pośpiech, pęd. Chciałam stworzyć i stworzyłam ubrania z myślą o kobietach, które w dzisiejszych, szybkich czasach potrzebują przede wszystkim wygodne rzeczy, ale przy tym fajne, oryginalne i dobrze skrojone. Z pewnością będzie to marka niskobudżetowa, bo takie są w tej chwili wymagania rynku. Hasłem reklamowym jest Look Younger, czyli wyglądaj młodziej nawet mimo upływu lat - mówi nam Katarzyna Szymańska.

- Akurat dziś (sobota, 17 sierpnia - przyp. red.) robiliśmy sesję zdjęciową wiosna-lato 2014. Myślę, że te rzeczy pojawią się w sklepach dopiero w marcu. Natomiast jesienna kolekcja Schimki już 31 sierpnia ujrzy światło dzienne na pokazie Mała Czarna, który odbędzie się w Poznaniu w Hotelu Andersia. Chciałam dodać, że współpracuje z firmą Baldowski w zakresie markowych butów do pokazów i do sesji zdjęciowych, takich jak dzisiaj. Pierwsze modele Schimki (jesień-zima) będzie można kupić 2 września w butiku Klingsporn w Poznaniu i w sklepie on-line. Z Basią poznałyśmy się w Warszawie i od razu się polubiłyśmy. To nie pierwsza sesja zdjęciowa, bo już w stolicy razem współpracowałyśmy. Teraz zdecydowałam się na mniejsza miasto i wybrałam swoją rodzinną Wrześnię - dodaje wrzesińska projektantka młodego pokolenia.

Na planie sobotniej sesji we Wrześni pracował fotograf Sebastian Zieliński. Za make-up odpowiedzialna była Karolina Maćkowiak. Główną bohaterką wydarzenia była popularna modelka-aktorka Barbara Kurdej Szatan.

- Pierwszy raz jestem we Wrześni, uwielbiam mniejsze miejscowości, choć sama pochodzę z Opola a mieszkam w Warszawie. Od razu czuć inny i spokojny klimat. Bardzo przyjemna i wesoła ekipa. "Ciuchy" rewelacyjne, pasują idealnie. Bardzo się zdziwiłam, bo nigdy wcześniej ich nie przymierzałam - zdradza nam Basia Kurdej Szatan.

- Na co dzień jestem aktorką teatralną. Jestem na etacie w Poznaniu. Obecnie pracuje w Warszawie w Teatrze Muzycznym Roma, w przedstawieniu "Deszczowa Piosenka". Teraz czeka mnie również premiera w Teatrze Kamienica (Agencja Gudejko) 19 października. Jak trafiłam do reklamy? Po prostu każdy chce dorobić i chodzi po castingach. Reklama to fajne, nowe doświadczenie. Można poznać ludzi z branży, popracować przed kamerą. Już wcześniej występowałam w reklamie Playa i zaprosili mnie kolejny raz. Wygrałam casting i kontrakt na cały rok (do grudnia 2013). Szczerze, nie wiedziałem, że będzie to tak duża kampania - przyznaje niezwykle sympatyczna, uśmiechnięta i skromna blondynka.

Rozmawiał Dawid Spychalski

fot. Sebastian Zieliński/Katarzyna Szymańska

źródło: inf. własna

do góry

Galeria