Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów strazcwiczenia102015 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

banerNW.jpg
Menu
RSS

Strażacy nie odpoczywają (GALERIA) Wyróżniony

  • Napisane przez:  Redakcja NowaWrzesnia.pl
fot. KP PSP we Wrześni fot. KP PSP we Wrześni

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów strazcwiczenia102015 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Lokalni strażacy mają za sobą kolejny miesiąc pracy ale również intensywnych ćwiczeń. Tym razem szkolili się m.in. na terenie firmy Flex Film we Wrześni. Zobacz fotorelację.

 

- W październiku strażacy z Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej we Wrześni realizowali następujące bloki tematyczne: organizacja działań, sprzęt i technika pożarnicza (m.in. współpraca z klinami do stabilizacji czy wykorzystanie platformy ratowniczej). Kolejny moduł to szkolenie medyczne, czyli procedury w zakresie udzielania kwalifikowanej pierwszej pomocy w przypadkach: wbitego w ciało ludzkie przedmiotu obcego oraz amputacji urazowej i obrażeń miednicy. Na koniec rozpoznawanie zagrożeń, ćwiczenia zgrywające z OSP na terenie zakładu Flex Films Europa Sp. z o.o. we Wrześni - relacjonuje nam bryg. Marek Mikołajczak, oficer prasowy lokalnej komendy.

GALERIA:

{gallery}strazcwiczenia102015{/gallery}

Dawid Spychalski

fot. KP PSP we Wrześni

do góry

Galeria