banerNW.jpg
Menu
RSS

Wypadek w Gutowie Małym. Mercedes w polu kukurydzy Wyróżniony

fot. KP PSP we Wrześni fot. KP PSP we Wrześni

Dwie osobówki zderzyły się na prostym odcinku drogi powiatowej w Gutowie Małym. Mowa o zdarzeniu, które miało miejsce w niedzielę 25 sierpnia po godz. 21:00.

- Zgłoszenie o wypadku dwóch samochodów wpłynęło od dyspozytora Pogotowia Ratunkowego. Do akcji zadysponowano dwa zastępy z JRG Września oraz jeden z OSP Węgierki. Po dojeździe strażacy zastali BMW stojące na jezdni w kierunku Wrześni oraz samochód marki Mercedes znajdujący się w polu kukurydzy - relacjonuje dla nas Marek Mikołajczak, rzecznik prasowy wrzesińskiej straży pożarnej.

Wcześniej na miejsce zdarzenia przybył Zespół Ratownictwa Medycznego oraz Policja. Jedyna osoba podróżująca Mercedesem znajdowała się w karetce i była zaopatrywała przez ratowników i lekarza.

Do czasu przyjazdu drugiej karetki osoby podróżujące BMW znajdowały się pod opieką strażaków (dwójce dzieci w wieku 2 i 4 lat przekazano maskotki). Wszystkie osoby uczestniczące w zdarzeniu zostały przetransportowane na obserwację do szpitala we Wrześni.

- Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. Całkowicie zamknięto ruch na drodze powiatowej. Akcję zakończono o godz. 23:12 - dodaje strażak.

Wkrótce więcej informacji o przyczynie i uczestnikach wypadku.

Dawid Spychalski

fot. KP PSP we Wrześni

źródło: inf. własna

do góry

Galeria