Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów wokimprezaseniorzy30082013 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

banerNW.jpg
Menu
RSS

Seniorzy pożegnali lato na parkiecie (GALERIA) Wyróżniony

fot. Katarzyna Kaczmarek/NowaWrzesnia.pl fot. Katarzyna Kaczmarek/NowaWrzesnia.pl

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów wokimprezaseniorzy30082013 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Ponad 100 osób bawiło się w piątkowe popołudnie we Wrzesińskim Ośrodku Kultury. Przy stołach i na parkiecie spotkali się mieszkańcy Domów Pomocy Społecznej z całej Wielkopolski. Poniżej fotorelacja!

- Dzisiejsza impreza ma spokojny, rodzinny charakter. Są tutaj sami przyjaciele - przywitał wszystkich prowadzący Jacek Krajniak. W sali widowiskowej spotkali się mieszkańcy Domów Pomocy Społecznej m.in. z Poznania, Gniezna, Śremu, Zagórowa, Pleszewa, Strzałkowa i Wrześni. W sumie ponad 100 osób.

Tradycyjnie uczestnicy bawili się przy wspólnych tańcach, śpiewach i poczęstunku. W części artystycznej zaprezentowała się para taneczna Anna Wysocka i Paweł Klisowski z wrzesińskiej Szkoły Tańca Alchemia oraz przedstawiciele Wrzesińskiego Studia Piosenki.

Fotorelacja

{gallery}wokimprezaseniorzy30082013{/gallery}

Dawid Spychalski

fot. Katarzyna Kaczmarek/NowaWrzesnia.pl

źródło: inf. własna

Skomentuj

Upewnij się czy umieściłeś informacje oznaczone (*). Pisanie kodem HTML jest niedozwolone.

do góry

Galeria