Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów golecorkiestra7012017 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

banerNW.jpg
Menu
RSS

Koncert Golec uOrkiestra! Co za tłumy! (GALERIA/VIDEO) Wyróżniony

  • Napisane przez:  Redakcja NowaWrzesnia.pl
fot. Dawid Spychalski/NowaWrzesnia.pl fot. Dawid Spychalski/NowaWrzesnia.pl

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów golecorkiestra7012017 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Niezapomniany koncert kolęd i pastorałek w kościele pw. Świętej Królowej Jadwigi. W sobotni wieczór we Wrześni grali i śpiewali Golec uOrkiestra. Znani i lubiani muzycy ściągnęli setki (tysiące?) wrześnian. Poniżej nasza fotorelacja oraz TYLKO u nas film z wywiadem!

meblepartnre4012017.gif

Na noworoczny koncert kolęd zaprosili Proboszcz Parafii pw. Świętej Królowej Jadwigi oraz Burmistrz Wrześni. Wstęp na półtoragodzinny występ był bezpłatny. 

ZOBACZ materiał na samym dole. Subskrybuj nasz kanał na YouTube/NowaWrzesniaTV oraz dołącz do naszych fanów na FB/NowaWrzesnia. Zapraszamy do oglądania naszej telewizji NWTV.pl. 

GALERIA

{gallery}golecorkiestra7012017{/gallery}

Dawid Spychalski/Kuba Makowski

fot. NowaWrzesnia.pl

video. NWTV.pl

Media

do góry

Galeria