banerNW.jpg
Menu
RSS

Nakręcamy kilometry dla WOŚP z Karuzelą Wyróżniony

  • Napisane przez:  Redakcja NowaWrzesnia.pl
Nakręcamy kilometry dla WOŚP z Karuzelą

W niedzielę, 15 stycznia 25. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Do wrzesińskiego grania dołącza Karuzela, która zaplanowała charytatywną i sportową akcję. Patronem NowaWrzesnia.pl i NWTV.pl. 

meblepartnre4012017.gif

Przeczytaj również: 25. Finał WOŚP: Sprawdź atrakcje we Wrześni

W najbliższą niedzielę w godz. 14-19 nakręcać będziemy wspólnie kilometry dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom.

Cóż się kryje po tym hasłem...? - Wsiadamy wspólnie na rowery treningowe i pedałujemy dla WOŚP-u! Odległości przemierzamy także zabytkowymi syrenami i warszawami. Jednocześnie bijemy rekord w przejechanym dystansie i co roku będziemy go przebijać - mówi Katarzyna Balicka, z Galerii Karuzela.

Do akcji przyłączają się kluby, organizacje: sztab WOŚP Wrzesińskiego Ośrodka Kultury, Studio Perfect Body, Klub Turystyki Rowerowej „Wrześnianie”, APP Krispol, Stowarzyszenie "Klub Miłośników Syren i Warszaw" z Nekli, Alchemia Studio Dance.

Popedałują wspólnie z Nami także sportowcy, przedstawiciele lokalnych instytucji, najemcy galerii, klienci i przede wszystkim seniorzy oraz dzieci, gdyż tego roku na 25 lat orkiestra gra właśnie dla seniorów i dzieci! Do akcji dołączają się z niespodziankami: Division Shop, United Chicken oraz Martes Sport. Wydarzenie zgłoszone zostało oficjalnie do akcji WOŚP oraz polskiego bicia rekordu.

- Zbierać dla do puszek będziemy również na zewnątrz przy galerii. Na parkingu odbędzie się wystawa zabytkowych syren i warszaw Stowarzyszenia "Klub Miłośników Syren i Warszaw" z Nekli . Przejażdżka takim autem to coś wyjątkowego, zwłaszcza dla sympatyków, którzy mają sentyment do unikatów. Serdecznie zapraszamy do udziału - zachęca Balicka.

P.jpg

Redakcja NowaWrzesnia.pl

fot. NowaWrzesnia.pl

do góry

Galeria