banerNW.jpg
Menu
RSS

Starosta zapowiada "zawodowe inwestycje" warte 90 milionów! Wyróżniony

Starosta zapowiada "zawodowe inwestycje" warte 90 milionów!

Jak ocenia ostatnie miesiące starosta wrzesiński? Jakie plany ma powiat na rok 2017? Tylko u nas możecie zobaczyć materiał video z wywiadem.

meblepartnre4012017.gif

Nowością w tym roku będzie planowana nowa impreza „Dni Powiatu”, którą chcemy zorganizować na przełomie maja/czerwca – mówi w rozmowie z nami Dionizy Jaśniewicz Starosta Wrzesiński.

- Przed nami nieporównywalne wyzwanie, takie "wejście na K2 w okresie zimowym". Cały projekt, pod hasłem rozwoju szkolnictwa zawodowego, szacuje się na poziomie ok. 90 milionów zł. Obejmuje budowę Centrum Treningowego, czyli nowoczesnej bazy dla szkolnictwa zawodowego w sąsiedztwie Wrzesińskiej Strefy Aktywności Gospodarczej (obok VW). Dodatkowo modernizacja Powiatowego Centrum Edukacji Zawodowej i wspomniana przebudowa dwóch burs (przy ulicy Gnieźnieńskiej i Słowackiego) oraz budowa hali sportowo – dydaktycznej w pobliżu ZSP. Cały projekt będzie realizowany etapami w latach 2017-2019. - wymienia starosta. O wiele więcej w materiale video!

ZOBACZ materiał na samym dole. Subskrybuj nasz kanał na YouTube/NowaWrzesniaTV oraz dołącz do naszych fanów na FB/NowaWrzesnia. Zapraszamy do oglądania naszej telewizji NWTV.pl. 

Kuba Makowki/Dawid Spychalski

fot. NWTV.pl

Media

Skomentuj

Upewnij się czy umieściłeś informacje oznaczone (*). Pisanie kodem HTML jest niedozwolone.

do góry

Galeria