banerNW.jpg
Menu
RSS

Kolejna odsłona Babskiego Targu Wyróżniony

  • Napisane przez:  Redakcja NowaWrzesnia.pl
fot. Kuba Makowski fot. Kuba Makowski

Przed nami Babski Targ i Targi Rękodzieła we Wrzesińskim Ośrodku Kultury. Impreza, która rok temu cieszyła się sporym zainteresowaniem, odbędzie się w niedzielę 29 stycznia. Dla zwiedzających/kupujących wstęp jest bezpłatny. Poniżej szczegóły w regulaminie. Organizatorką jest Agnieszka Kwitowska.

meblepartnre4012017.gif

ZOBACZ, tak było rok temu: Babski Targ w WOK-u! (GALERIA/VIDEO)

REGULAMIN BABSKIEGO TARGU ORAZ TARGÓW RĘKODZIEŁA:
1. Uczestnictwo w imprezie jest jednoznaczne z akceptacją postanowień niniejszego regulaminu.

2. Uczestnictwo w imprezie dla osób kupujących jest bezpłatne.

3. Wstęp dla osób wystawiających swoje ubrania oraz rękodzieło jest odpłatny celem pokrycia kosztów wynajmu sali, reklamy oraz promocji wydarzenia a także zakupu kawy, herbaty itp. Koszt 25 zł za jedno stoisko. Opłatę uiszczamy przy rezerwacji miejsca na konto lub w siedzibie organizatora: Galerii Zdrowia i Urody Relax na ul. Koszarowej 8 we Wrześni. Rezerwacja oraz nr konta tylko telefoniczne pod numerem 692 520 446. Zapisy na listę wystawców są dokonywane po dokonaniu opłaty.

4. Przynosimy własne ubrania, również dziecięce, buty, dodatki. Wszelkie sprzęty przynoszone na imprezę muszą być czyste i w dobrym stanie. Każda uczestniczka może wnieść maksymalnie 2 torby.

5. Na targach rękodzieła sprzedajemy wyroby własne.

6.. Organizatorzy nie odpowiadają za zaginione lub uszkodzone podczas imprezy rzeczy.

7. Organizatorzy nie pobierają prowizji od sprzedaży i nie ponoszą odpowiedzialności za ewentualne rozliczenia uczestników z Urzędem Skarbowym.

8. Wstęp na salę dla osób wystawiających między godz. 12.00 a 12.45 celem zorganizowania stanowiska. Wstęp na salę dla pozostałych osób od godz. 13.00 - 17.30

8. W cenie stoiska jest 1 stolik do wyeksponowania odzieży i wyrobów rękodzieła oraz 1 krzesło.

9.Uczestniczki i uczestnicy, wystawiający się na Babim Targu, muszą zabrać ze sobą wieszaki, stojaki lub inne przedmioty, które będą przydatne w wyeksponowaniu przyniesionych ubrań i dodatków jeśli nie chcą korzystać z tych zapewnionych przez Organizatorów.

10. Jedno stoisko nie powinno zajmować więcej niż 200 cm x 100 cm przestrzeni ( stojak, stolik).

11.Na imprezę obowiązkowo należy zabrać dobry nastrój, uśmiech i wyrozumiałość a także dużo cierpliwości do ludzi, pozytywne nastawienie na nowe doświadczenia również się przyda

12. Każda osoba biorąca udział w imprezie akceptuje postanowienia niniejszego Regulaminu. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem wiążące są postanowienia Organizatorów.

13.Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmian w powyższym regulaminie.

14. Osoby, które dopuszczą się złamania postanowień niniejszego regulaminu lub nie będą stosować się zaleceń Organizatorów będą proszone o opuszczenie imprezy.

Dawid Spychalski

fot. NowaWrzesnia.pl

źródło: inf. własna

do góry

Galeria