banerNW.jpg
Menu
RSS

Trzy kolizje w jeden dzień Wyróżniony

  • Napisane przez:  Redakcja NowaWrzesnia.pl
  • 1 komentarz
Trzy kolizje w jeden dzień

Brak należytej ostrożności i odległości na drodze. To łączy trzy wtorkowe kolizje na wrzesińskich drogach. Policja ukarała sprawców mandatami. Poniżej szczegóły.

meblepartnre4012017.gif

Już nad ranem 10 stycznia (o 5:40) osobówka hyundai atos uderzyła w tył alfy romeo giulietta, która wykonywała manewr skrętu w lewo na posesję. Do zdarzenia doszło na ul. Kolejowej we Wrześni. 22-letni kierowca atosa to mieszkaniec powiatu wrzesińskiego. Był trzeźwy. Otrzymał 250 zł mandatu.

Tego samego dnia (ok. 13:30), obywatel Hiszpanii kierujący renault talisman nie udzielił pierwszeństwa. W ten sposób na ul. Działkowców (okolice firmy Gestamp) zderzył się z fiatem ducato. 42-latek był trzeźwy, policjanci nałożyli na niego 300 zł mandatu.

Trzy godziny później trzy pojazdy brały udział w kolizji w Gutowie Wielkim. O 16:20 na drodze krajowej 92 kierowca land rovera nie zachował ostrożności i czujności. Wjechał w tył citroena, a ten przesunął się i zatrzymał się na aucie marki opel. Sprawca zdarzenia - 46-letni mieszkaniec Rzeszowa także otrzymał mandat - 300 zł.

Redakcja NowaWrzesnia.pl

fot. NowaWrzesnia.pl

1 komentarz

  • PWR
    PWR czwartek, 12, styczeń 2017 09:14 Skomentuj link

    Autor artykułu pisał go chyba na tzw kolanieie lub jest laikiem w przepisach ruchu drogowego. Zwroty typu " Brak należytej ostrożności i odległości na drodze" ," nie zachował ostrożności i czujności.". Odległości od czego ? . Nie zachował czujności -takie pojecie nie funkcjonuje w przepsach ruchu drogowego.czujnośc kojarzy mi się z czujnością proletariacką

    Report

Skomentuj

Upewnij się czy umieściłeś informacje oznaczone (*). Pisanie kodem HTML jest niedozwolone.

do góry

Galeria