banerNW.jpg
Menu
RSS

Rusza 4. edycja Mojej Metamorfozy! Wyróżniony

  • Napisane przez:  Redakcja NowaWrzesnia.pl
fot. NowaWrzesnia.pl fot. NowaWrzesnia.pl

Znamy szczegóły 4. odsłony projektu Moja Metamorfoza. Tym razem organizatorki Agnieszka Witucka i Olga Szymańska spośród chętnych wybiorą nie dwie a cztery osoby, które stworzą dwa rywalizujące zespoły! Kto podejmie wyzwanie? Można się już zgłaszać.

meblepartnre4012017.gif

Najważniejszą zmianą w porównaniu do poprzednich edycji jest liczba finalistów. W tym roku cztery osoby zostaną wyłonione spośród zgłoszeń i castingu.

- Zgłaszając się do programu, możecie wskazać osobę, z którą pragniecie podjąć wyzwanie. Jednak nie musicie. Możecie zgłosić tylko siebie i jeśli przejdziecie casting, to my Wam "dopasujemy" Partnera, który z Wami przeżyje tę wspaniałą przygodę. Jak stać się tym szczęśliwcem? Wchodzicie na www.mojametamorfozawrzesnia.pl i wypełniacie formularz. Zróbcie to dokładnie i dobrze uzasadnijcie, czemu to właśnie Wy macie stać się Finalistami tegorocznej edycji - zachęcają organizatorki na FB.

Wszyscy chętni mają czas na zgłoszenie do 22 lutego. - Czekamy z niecierpliwością. Spośród wszystkich wybierzemy maksymalnie 30. To te osoby zaprosimy na casting, po którym wyłonimy naszych finalistów! Szykujemy dużo nowości. Śmiałkowie będą zbierać punkty za swoją pracę i powalczą między sobą o wspaniałe nagrody. Mocno się w tym roku napracują, ale naprawdę będzie warto. Zmiana swojego życia jest zarezerwowana dla najbardziej odważnych i zdeterminowanych. Może to właśnie Wy staniecie się tacy w naszych oczach? Zapraszamy Was do podjęcia wyzwania – do przygody swojego życia. CZAS START!

Oczywiście patronem medialnym są nasze portale NowaWrzesnia.pl i NWTV.pl. Spodziewajcie się wiele informacji, ciekawostek i materiałów z wywiadami! Subskrybuj nasz kanał na YouTube/NowaWrzesniaTV oraz dołącz do naszych fanów na FB/NowaWrzesnia. Zapraszamy do oglądania naszej telewizji NWTV.pl

Zobacz poprzednią edycję MM:

Gala MM: Marta i Robert po metamorfozach! (GALERIA)

MM: Finaliści spełniają swoje marzenia! (GALERIA)

Trwa metamorfoza Marty i Roberta

Dawid Spychalski

fot. NowaWrzesnia.pl

źródło: inf. własna

do góry

Galeria