Błąd
 • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów zaginieni8022017 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

banerNW.jpg
Menu
RSS

Nie ma po nich śladu. Trwają poszukiwania Wyróżniony

 • Napisane przez:  Redakcja NowaWrzesnia.pl
 • 1 komentarz
fot. Kuba Makowski fot. Kuba Makowski

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów zaginieni8022017 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

17-letni Fabian, 29-letnia Dorota i 30-letni Mateusz. Mijają kolejne tygodnie poszukiwań tej trójki. Cały czas nie ma przełomu w żadnej sprawie.

meblepartnre4012017.gif

- W tych trzech przypadkach cały czas trwają policyjne poszukiwania. Nie zawiesiliśmy żadnej akcji. Funkcjonariusze skupiają się teraz na działaniach operacyjnych, o których obecnie nie mogę więcej powiedzieć. Apelujemy o każdą pomoc, każdy sygnał - mówi w rozmowie z nami Adam Wojciński, rzecznik prasowy wrzesińskiej policji.

Przypomnijmy, 30 października 2016 r. w Tarnowej (gm. Pyzdry) zaginął Fabian Zydor. Ma 17 lat, 165 cm wzrostu, szczupła sylwetka ciała, włosy blond i niebieskie oczy. Był ubrany w szarą bluzę z napisem, ciemne jeansy, czarne sportowe buty.

30-letni Mateusz Bąkowski (z Białego Piątkowa, gm. Miłosław) w dniu zaginięcia ubrany był w czarną skórzaną kurtkę, ciemne spodnie i szare sportowe buty. Mężczyzna o krępej budowie ciała, mierzący 170 cm, niebieskie oczy oraz bardzo krótkie włosy. Ostatni raz widziany 11 grudnia ok. 12:00.

Natomiast 29-letnia Dorota Białowąs zniknęła 17 grudnia między godz. 12:00 a 17:00 w miejscowości Wszembórz (gm. Kołaczkowo). Ubrana była w długie czarne kozaki, jasnozielone spodnie i szary płaszcz.

{gallery}zaginieni8022017{/gallery}

Redakcja NowaWrzesnia.pl

fot. NowaWrzesnia.pl

1 komentarz

 • Aneta Nowak
  Aneta Nowak środa, 15, luty 2017 14:33 Skomentuj link

  Informacja dla mieszkańców Tarnowej k. Pyzdr i okolic

  W najbliższą sobotę, tj. 18 lutego 2017 roku, w godzinach 10.00 – 20.00, w Gospodarstwie Agroturystycznym „Wójtostwo” przy ul. Zwierzyniec 6 w Pyzdrach prywatna detektyw Aneta Nowak zaprasza na rozmowę każdego, kto chce zabrać głos w sprawie zaginionego 17-letniego Fabiana Zydor.

  Zaginął wieczorem 30 października 2016 roku, a ślad urywa się na skrzyżowaniu drogi asfaltowej z leśną w Tarnowej (w pobliżu jego miejsca zamieszkania). Fabian do tej pory nie wrócił do domu ani nie skontaktował się z rodziną. Jego telefon jest wyłączony!

  Każda informacja może być cenna, dlatego warto przyjść, by przekazać to, co się wie o zaginionym i/lub o jego zaginięciu.

  Aneta zbierze, zanalizuje, sprawdzi informacje oraz wyciągnie wnioski w sprawie. Jeśli pojawią się takie, które pomogą w odnalezieniu Fabiana, adekwatnie do sytuacji wykorzysta, a nadawcy tychże informacji, którzy nie są zaangażowani w ewentualne przestępstwo, nie zostaną ujawnieni, ze względów bezpieczeństwa.

  Przypominamy, że społecznie pomagamy w rozwiązaniu niniejszej sprawy.

  Report

Skomentuj

Upewnij się czy umieściłeś informacje oznaczone (*). Pisanie kodem HTML jest niedozwolone.

do góry

Galeria