banerNW.jpg
Menu
RSS

Rowerem na potrójnym gazie. Cykliści w rękach policji Wyróżniony

fot. NowaWrzesnia.pl fot. NowaWrzesnia.pl

W ciągu dwóch dni (niedziela/poniedziałek) wrzesińska policja złapała pięciu nietrzeźwych uczestników ruchu drogowego. Trzech mężczyzn jechało rowerem, dwóch motorowerem. Poniżej szczegóły.

meblepartner27022017.gif

fines1032017.png

Niechlubny rekordzista na rowerze wpadł w Lisewie. Mieszkaniec gminy Pyzdry został zatrzymany w poniedziałek 13 marca, o godz. 9:25. Badanie alkomatem 62-latka wykazało 3,06 promila alkoholu we krwi.

Tego samego dnia (godz. 10:10) funkcjonariusze złapali 53-letniego rowerzystę na ul. Świętokrzyskiej. Wrześnianin prowadził jednoślad pod wpływem 1,26 promila. Nieco mniej pijany był 50-latek z Wrześni, który jechał motorowerem na ul. Elbląskiej. Tutaj wynik alkotestu to 0,47 mg/dm3 w wydychanym powietrzu, czyli 0,94 promila.

Natomiast w niedzielę, 12 marca zatrzymano cyklistę na ul. Kaliskiej (1,04 promila) oraz motorowerzystę - mieszkańca gm. Miłosław w Skotnikach (1,08 promila).

Rzecznik prasowy wrzesińskiej komendy powiatowej podkreśla, że każdy nietrzeźwy na drodze stwarza zagrożenie, nie ważne czy jedzie rowerem, motorowerem czy samochodem. Dlatego apelujemy o rozwagę i rozsądek!

Dawid Spychalski

fot. NowaWrzesnia.pl

źródło: inf. własna

Skomentuj

Upewnij się czy umieściłeś informacje oznaczone (*). Pisanie kodem HTML jest niedozwolone.

do góry

Galeria