banerNW.jpg
Menu
RSS

Wspólna akcja: Bezpieczny biegacz! (GALERIA/VIDEO) Wyróżniony

fot. KP Policji we Wrześńi fot. KP Policji we Wrześńi

Wrzesińscy policjanci przeprowadzili drugą edycję akcji bezpieczny biegacz. Mundurowi rozdali osobom aktywnie spędzającym wolny czas elementy odblaskowe. Jestem widoczny - jestem bezpieczny. Akcje przeprowadzono wspólnie z portalem internetowym NowaWrzesnia.pl. Poniżej zdjęcia i materiał video.

meblepartner27022017.gif

fines1032017.png

W poniedziałek, 13 marca w godzinach wieczornych na terenie miasta Wrześni została przeprowadzona akcja prewencyjna „Bezpieczny biegacz”. Była to już druga edycja przedsięwzięcia skierowanego na rzecz poprawy bezpieczeństwa osób aktywnie spędzających czas wolny.

Założeniem akcji było rozdanie przez policjantów z Wydziału Prewencji elementów odblaskowych wrzesińskim biegaczom. Mundurowi podkreślali jak ważne jest używanie odblasków, dzięki nim nasza widoczność wzrasta do 150 metrów.

Używając elementy odblaskowe dajemy czas kierującemu samochodem na ewentualną reakcje. Jeśli jesteśmy widoczni, jesteśmy bezpieczni. Odblaski nie były skierowane jedynie dla sportowców, otrzymali je również piesi w szczególności seniorzy. Do wspólnego przedsięwzięcia włączył się portal internetowy Nowa Września.

ZOBACZ film na samym dole. Subskrybuj nasz kanał na YouTube/NowaWrzesniaTV oraz dołącz do naszych fanów na FB/NowaWrzesnia. Zapraszamy do oglądania naszej telewizji NWTV.pl

GALERIA

Dawid Spychalski

fot. KP Policji we Wrześni

źródło: inf. własna

Media

Skomentuj

Upewnij się czy umieściłeś informacje oznaczone (*). Pisanie kodem HTML jest niedozwolone.

do góry

Galeria