banerNW.jpg
Menu
RSS

Wspaniała reakcja na apel chorej Asi! Wyróżniony

fot. siepomaga.pl fot. siepomaga.pl

Ponad 7 tys. Pomagaczy i zaledwie 24 godziny wystarczyły, by zebrać pieniądze na leczenie Asi. To wspaniałe, że terapia jest już tylko kwestią czasu, a nie pieniędzy. Taką dobrą nowinę przekazała Fundacja Siepomaga.pl. Ale to nie koniec. Zbiórka funduszy nadal trwa. Przypominamy, już w niedzielę charytatywny bieg w Nekielce. Będziemy tam!

meblepartner27022017.gif

fines1032017.png

- To wszystko dzięki Wam! Całość leczenia, to ogromne koszty dodatkowe, dlatego zostawiamy zbiórkę Asi otwartą i wciąż można wpłacać pieniądze. Wszystkie dodatkowe środki będą przeznaczone na leczenie i ratowanie jej życia - czytamy na stronie fundacji. Aktualnie na liczniku już ponad 141 tysięcy. A kwota cały czas rośnie! Brawo! To niesamowite jak duża siła jest w ludziach dobrej woli.

Dodajmy, że przed nami m.in. dwie imprezy, podczas których każdy może wesprzeć Asię i jej rodzinę. W niedzielę, 19 marca zapraszamy do Nekielki na bieg charytatywny (początek 12:00), a tydzień później w Nekielskim Ośrodku Kultury okolicznościowy koncert z atrakcjami. W linku poniżej szczegóły.

Zobacz koniecznie: Razem pomóżmy Asi! Wkrótce bieg i koncert

Podstrona fundacji Siepomaga.pl  TUTAJ

Joanna Bazylczuk mieszka we Wrześni, pochodzi ze Stroszek (gm. Nekla). Jest 32-letnią szczęśliwą żoną i mamą trzech wspaniałych córek. Julka ma 9 lat, Majeczka 5, a najmłodsza Amelka urodziła się 16 grudnia 2016 rok. Kilka tygodni po urodzeniu trzeciego dziecka Asia dowiedziała się, że choruje na złośliwego guza mózgu, gwiaździaka anaplastycznego. Monachijska klinika podjęła się leczenia. Będzie to leczenie protonowe plus chemioterapia. Jest to metoda lepsza niż ta proponowana w Polsce (standardowa radioterapia), ponieważ nie uszkadza zdrowych komórek. Niestety leczenie jest bardzo kosztowane, a Asi i jej rodziny nie stać na pokrycie kosztów. Koszt terapii w Niemczech to około 28 tys. euro.

Dlatego w jej imieniu apelujemy o pomoc! "Muszę i chcę walczyć z chorobą, nie poddam się! Z całego serca proszę Was, ludzie dobrej woli, pomóżcie mi w tej walce! Każda złotówka to szansa na moje leczenie. Tak bardzo pragnę żyć, bo mam dla kogo!" - apeluje Asia na facebookowym fanepage’u „Pomoc dla Asi walce z nowotworem złośliwym mózgu”.

Redakcja NowaWrzesnia.pl

źródło: www.siepomaga.pl

Skomentuj

Upewnij się czy umieściłeś informacje oznaczone (*). Pisanie kodem HTML jest niedozwolone.

do góry

Galeria