Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów karuzelaurodziny2017 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

banerNW.jpg
Menu
RSS

Urodzinowa feta z uśmiechem (GALERIA) Wyróżniony

  • Napisane przez:  Redakcja NowaWrzesnia.pl
Urodzinowa feta z uśmiechem (GALERIA)

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów karuzelaurodziny2017 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

3 czerwca w Galeria Karuzela świętowała Dzień Dziecka oraz Pierwsze Urodziny. Tego dnia czekało mnóstwo atrakcji dla całych rodzin. Parking wypełniony był dmuchanymi zamkami, z których dzieci mogły korzystać bezpłatnie "do woli".

meblepartner310517.gif

fines1032017.png

O godz. 13:00 nastąpiła chwila słodkości. Skosztowany był wspólnie ponad 100 kg tort. Śpiew ''sto lat dla Karuzeli" rozbrzmiewał na całą Galerię. Tego dnia spotkać można było również postacie z bajek z słodkościami. Dla dzieci przygotowano twórczy i ciekawy warsztat. Przez całe popołudnie milusińscy wykonywali świeczki żelowe, "pachnące mydełka" oraz malowali różnorodne obrazki "kolorowym piasek".

Z kolei na rodziców czekały niespodzianki w sklepach w postaci urodzinowych rabatów oraz promocji. Ponadto cały czas trwa konkurs na fanpage Karuzeli, w którym do wygrania czekają nagrody dla całych rodzin m.in. wyjazd z noclegiem do Parku Rozrywki Energylania oraz bony na rodzinne zakupy do Intermarche. Szczegóły na www.karuzelawrzesnia.pl oraz FB/karuzelawrzesnia.

- Zaplanowaliśmy ten dzień z myślą o całych rodzinach. Chcieliśmy uczcić przy okazji Dnia Dziecka pierwsze urodziny Karuzeli. Nazwa imprezy brzmiała "Karuzela uśmiechu'' i myślę, że udało się tego dnia "wywołać radość" na twarzach dzieci. Nie ma nic piękniejszego niż uśmiech dziecka. Dziękujemy za życzenia, sympatię oraz udział w każdych eventach odbywających się w Karuzeli. Już w niedługim czasie zaczynamy projekt wakacyjnych warsztatów, które będą jeszcze ciekawsze niż w ubiegłym roku, gdyż przyłącza się do tej inicjatywy fabryka VW - zaprasza Katarzyna Balicka z marketingu Galerii Karuzela.

GALERIA

{gallery}karuzelaurodziny2017{/gallery}

Redakcja NowaWrzesnia.pl

fot. Galeria Karuzela

do góry

Galeria