Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów wypadekwegierki180617 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

banerNW.jpg
Menu
RSS

Tragiczny wypadek w Węgierkach. Nie żyje motocyklista (ZDJĘCIA) Wyróżniony

fot. KP Policji we Wrześni fot. KP Policji we Wrześni

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów wypadekwegierki180617 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

W niedzielne przedpołudnie w Węgierkach doszło do wypadku trzech pojazdów. Niestety w wyniku zderzenia 19-letni mieszkaniec Słupcy poniósł śmierć na miejscu. Okoliczności będą przedmiotem prowadzonego śledztwa. Policjanci apelują o daleko idącą ostrożność na drodze. Poniżej zdjęcia.

meblepartner310517.gif

fines1032017.png

W niedzielę, 18 czerwca (10:50)  w miejscowości Węgierki doszło do wypadku drogowego, w którym jedna osoba poniosła śmierć na miejscu. W zdarzeniu uczestniczyły trzy pojazdy: Opel Zafira, Opel Combo oraz motocykl Kawasaki.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący Oplem Zafirą (65-letni mieszkaniec Poznania) jadąc na pasie Września-Słupca z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, na którym znajdował się 19-letni motocyklista jadący w kierunku Wrześni. Konsekwencją tego było zderzenia się tych pojazdów. W wyniku uderzenia 19-latek jadący na Kawasaki przemieścił się na przeciwległy pas doprowadzając do czołowego zderzenia z jadącym do Słupcy 25-letnim mieszkańcem Poznania. Po przybyciu na miejsc służb ratunkowych okazało się, że 19-latek poniósł śmierć - mówi nam Adam Wojciński, rzecznik prasowy policji we Wrześni.

Czynności na miejscu zdarzenia zostały wykonane pod nadzorem Prokuratura Rejonowego we Wrześni. Pojazdy uczestniczące w wypadku zostały zabezpieczone na policyjnym parkingu. Przedmiotowe zdarzenie zostanie objęte śledztwem prokuratorskim.

- Wrzesińska policja apeluje o zachowanie daleko idącej ostrożności na drodze. Kończy się długi czerwcowy weekend wielu z nas spędza go poza swoim miejscem zamieszkania. Akurat na dzisiaj przypada dzień powrotów. W związku z tym pamiętajmy, że pośpiech nie jest dobrym doradcą. Jedźmy wolniej i skupiajmy się na drodze. Pamiętajmy także o wypoczynku przed ruszeniem w podróż powrotną do domu - apeluje rzecznik.

ZDJĘCIA (fot. KP Policji we Wrześni)

{gallery}wypadekwegierki180617{/gallery}

Dawid Spychalski

Skomentuj

Upewnij się czy umieściłeś informacje oznaczone (*). Pisanie kodem HTML jest niedozwolone.

do góry

Galeria