Logo
Wydrukuj stronę

Kolejny pożar pustostanu przy Gnieźnieńskej. Zamknięta ulica, ogromne korki (GALERIA/VIDEO) Wyróżniony

fot. Dawid Spychalski/NowaWrzesnia.pl fot. Dawid Spychalski/NowaWrzesnia.pl

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów pozarwillagnieznienska220617 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Dziś tj. w czwartek kilka zastępów straży pożarnej interweniowało przy ul. Gnieźnieńskiej. Kolejny raz ogień pojawił się w pustostanie przy Biedronce. Prawdopodobnie kolejny raz (trzeci w tym roku) ktoś zaprószył ogień. Zobacz nasz materiał video oraz zdjęcia naszych Czytelników, które dostaliśmy na naszym FB (TUTAJ). Poniżej szczegóły.

meblepartner310517.gif

fines1032017.png

Pożar wybuchł w budynku ok. godz. 15:30. Na miejsce zadysponowano jednostki m.in. z PSP Września, OSP Kaczanowo, OSP Węgierki, OSP Gozdowo. Do akcji włączony został również podnośnik z PSP Września oraz PSP Słupca.

W trakcie prowadzenia działań ulica Gnieźnieńska została zamknięta, przez co tworzyły się korki w centrum Wrześni i nie tylko. Dodajmy, że to nie pierwszy pożar tego budynku. Więcej informacji na temat tego zdarzenia wkrótce!

AKTUALIZACJA (20:45): - Akcja właśnie została zakończona. Podsumowując, pożar gasiło 11 zastępów straży pożarnej (4 JRG, pozostałe OSP). Ogień strawił drugie piętro oraz dach pustostanu. W środku nie znaleziono żadnych osób poszkodowanych. Do godz. 18:25 ulica Gnieźnieńska była zamknięta - mówi nam dyżurny w KP PSP we Wrześni.

TYLKO U NAS ZOBACZ nagranie video na samym dole! Subskrybuj nasz kanał na YouTube/NowaWrzesniaTV oraz dołącz do naszych fanów na FB/NowaWrzesnia. Zapraszamy do oglądania naszej telewizji NWTV.pl.

FOTORELACJA (fot. Czytelnicy NW)

{gallery}pozarwillagnieznienska220617{/gallery}

Dawid Spychalski/Kuba Makowski

fot. NowaWrzesnia.pl/Czytelnicy

video: Kuba Makowski

Media

NowaWrześnia.pl © Braga creative agency| FINAPPS. Wszelkie prawa zastrzeżone.