banerNW.jpg
Menu
RSS

Wiadukt na Paderewskiego do remontu? (VIDEO) Wyróżniony

  • Napisane przez:  Kuba Makowski/NWTV.pl
fot. Kuba Makowski/NWTV.pl fot. Kuba Makowski/NWTV.pl

Od kilku dni we Wrześni krążą głosy o zamknięciu wiaduktu przy ulicy Paderewskiego i rozpoczęciu remontu. Wątpliwości rozwiewa Kuba Makowski w swoim materiale video. Koniecznie sprawdźcie.

19458128_1412856075430594_570091846_n.gif

fines1032017.png

Informacja o zamknięciu i rozpoczęciu remontu w tym miejscu szybko rozeszła się po mieście. Dotarła również do naszej redakcji z prośbą o sprawdzenie sytuacji. Dla naszych widzów sprawdziliśmy i uspokajamy. Wrzesiński ratusz nie planuje tej inwestycji do czasu kiedy nie zostanie wybudowany inny wiadukt nad linią kolejową (mowa o tej planowanej drodze CZYTAJ TUTAJ) umożliwiający swobodny przejazd przez tory - informuje nas Robert Stachowicz. Jednak nie ukrywa, że taki remont będzie konieczny ze względu na natężenie ruchu w tym miejscu.

Więcej informacji w materiale video przedstawia Robert Stachowicz – Kierownik Referatu Inwestycyjnego we wrzesińskim ratuszu.

TYLKO U NAS ZOBACZ nagranie video na samym dole! Subskrybuj nasz kanał na YouTube/NowaWrzesniaTV oraz dołącz do naszych fanów na FB/NowaWrzesnia. Zapraszamy do oglądania naszej telewizji NWTV.pl.

Kuba Makowski

fot. NWTV.pl

źródło: inf. własna

Media

do góry

Galeria