banerNW.jpg
Menu
RSS

Potrzebujesz euro? Kup walutę po korzystnym kursie w internecie Wyróżniony

  • Napisane przez:  Artykuł sponsorowany
fot. materiał prasowy fot. materiał prasowy

Kupowanie waluty na dobrych warunkach nie jest obecnie dużym problemem. Możliwe jest bowiem korzystanie z maksymalnie efektywnych w tej kwestii rozwiązań. Dzięki temu oszczędności będą bardzo wysokie. Tym samym kupowanie euro stanie się zadaniem bardzo przyjemnym. Wszelkiego rodzaju wyjazdy zagraniczne bądź robienie zakupów online stanie się dzięki temu jeszcze korzystniejsze. Warto zatem dokładnie poznać dostępne w sieci rozwiązania, ponieważ są one związane z bardzo wysokimi oszczędnościami.

19458128_1412856075430594_570091846_n.gif

fines1032017.png

Nie decyduj się na rozwiązania stacjonarne

Wciąż wśród wielu osób rozwiązania stacjonarnej wymiany walut cieszą się dużą popularnością mimo tego, że nie charakteryzują się wysoką opłacalnością. Każda wymiana to poważna strata pieniędzy. Najlepszym wyjściem jest zatem zrezygnowanie z oferty kantorów stacjonarnych oraz banków. W obydwóch metodach spready walutowe należą do bardzo wysokich. Sięgają nawet 10% co sprawia, że kursy kupna waluty należą do bardzo niekorzystnych.

Kantory online

Pierwszym z opłacalnych rozwiązań jest postawienie na kantory online. Spready walutowe w nich należą do bardzo niskich, ponieważ wynoszą około 1%. Za sprawą tego pomiędzy kursem kupna, a sprzedaży nie występują bardzo duże różnice i kupowanie waluty jest korzystne. Warto zauważyć również bardzo dużą wygodę wymiany. Odbywają się ono w pełni bezgotówkowo. Wymiany można dokonać bez konieczności wychodzenia z domu. Wystarczy jedynie komputer i dostęp do sieci, aby bardzo komfortowo przewalutować dowolną kwotę pieniędzy.

Giełdy walut

Drugim dostępnym w sieci rozwiązaniem wymiany są giełdy walut. Serwisy tego typu umożliwiają dokonywanie wymian pomiędzy użytkownikami. Każdy klient ma możliwość wprowadzenia do systemu własnej propozycji wymiany. Ustalić można kwotę, walutę oraz kurs. Tym samym rynek walut na tego typu platformach jest tworzony przez samych użytkowników. Jest to gigantycznym plusem tego rozwiązania i przekłada się na niezwykle atrakcyjne warunki każdej wymiany. Doskonale sytuację tę obrazuje największa giełda walut w Polsce: https://www.walutomat.pl/kursy-walut/eur-pln/ . Kursy często są jeszcze korzystniejsze niż w kantorach online i nie są objęte spreadem walutowym. Czyni to te metody wymiany jednymi z najkorzystniejszych na rynku.

Bezpieczeństwo

Wymiana waluty w sieci to również bardzo wysokie bezpieczeństwo. Jednym z systemów wykorzystywanych w celu zabezpieczenia transakcji są narzędzia autoryzacyjne w formie kodów SMS. Specjalne kody są przesyłane do właściciela konta i wymagane są do tego, aby zatwierdzić każdą z wymian. Bez podania specjalnego kodu nie jest możliwe zatwierdzenie żadnej z transakcji.

Podsumowanie

Podsumowując kupowanie euro najlepiej wykonać za pomocą systemów internetowych. Charakteryzują się one najwyższą opłacalnością. W dodatku wygoda wymiany i jej bezpieczeństwo również stoją na bardzo wysokim poziomie. Takie rozwiązania to zatem idealny sposób na kupno dowolnej ilości waluty. Bez konieczności wychodzenia z domu, bez konieczności operowania gotówką i bez konieczności przepłacania.

Artykuł sponsorowany

do góry

Galeria