banerNW.jpg
Menu
RSS

Mała Wojowniczka - Amelka wygrała kolejną bitwę o życie! (GALERIA) Wyróżniony

fot. archiwum prywatne fot. archiwum prywatne

Amelka Klatkiewicz wróciła z kolejnej wizyty w niemieckiej klinice. Mała wojowniczka dzielnie walczy o swoje życie. Malformacja tętniczo-żylna to choroba, polegająca na nieprawidłowych połączeniach między tętnicami a żyłami, w wyniku której krew w organizmie płynie zbyt szybko, a serce nie nadąża jej pompować. U Amelki ognisko malformacji wykryto w rączce.

19458128_1412856075430594_570091846_n.gif

Bagatelka1.gif

- Wróciliśmy z Monachium. Informacje o stanie zdrowia Amelki są dobre, ale może zacznę od początku. W dniu przyjazdu do Monachium odmówiono nam refundacji zabiegów o badań. Przy tak dużej nieprzewidywalnosci przebiegu choroby nie mamy mozliwosci uzyskania potrzebych dokumentow od Narodowego Funduszu Zdrowia, które by na to umozliwily. Za leczenie Musimy zapłacić samodzielnie. Jest to kwota ok 20 000 zł. Nie stać nas na to, a wiec prosimy o pomoc ludzi o dobrym sercu - relacjonuje nam Marta Nowicka

W środę odbył się kolejny zabieg embolizacji. Dzięki niemu krew w ciele Amelki płynie w odpowiednim tempie. Godziny płaczu naszego Maleństwa. Dziesiąta narkoza w jej dwuletnim życiu! Po zabiegu dowiadujemy się, że zakończony został sukcesem. Udało się zamknąć w ciele Amelki wadliwe naczynia, które zagrażały jej życiu. Pozostały te, które są na ten moment neutralne. To bardzo dobre wiadomości. W Monachium polały się łzy szczęścia. Ta Kruszyna wygrała bitwę z malformacją tętniczo-żylną. Oznacza to, że najbliższe miesiące Melka spędzi żyjąc spokojnie.

Jednak nadal potrzebujemy pomocy. Wojna z malformacja trwa. Za około pół roku ponownie musimy znaleźć się niemieckiej klinice. Konieczne będzie wykonanie rezonansu kontrolnego. Zaraz po pojawieniu się nowych ognisk malformacji musimy wykonać zabieg emobolizacji. Nie znamy dnia ani godziny. To jak tykająca bomba. Nie wiesz kiedy wybuchnie. Silniejsi, walczymy dalej. Prosimy Państwa o pomoc, finansowa I mentalna, w wygraniu następnej bitwy.

Dane konta Amelki Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym “Kawałek Nieba”

Bank BZ WBK
31 1090 2835 0000 0001 2173 1374

Tytułem:

“565 pomoc w leczeniu Amelii Klatkiewicz”

wpłaty zagraniczne:

PL31109028350000000121731374

swift code: WBKPPLPP

 

Dawid Spychalski

fot. archiwum własne

Skomentuj

Upewnij się czy umieściłeś informacje oznaczone (*). Pisanie kodem HTML jest niedozwolone.

do góry

Galeria