Błąd
 • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów otwarcieboiskzsp23102013 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

banerNW.jpg
Menu
RSS

Nowe boiska poświęcone i przetestowane (GALERIA) Wyróżniony

fot. Dawid Spychalski/NowaWrzesnia.pl fot. Dawid Spychalski/NowaWrzesnia.pl

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów otwarcieboiskzsp23102013 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Piłkarskim pojedynkiem oficjalnie otwarto długo wyczekiwany kompleks boisk przy ZSP. Na sztucznej trawie zmierzyły się reprezentacje Starostwa Powiatowego i Zespołu Szkół Politechnicznych. W jednej bramce starosta Dionizy Jaśniewicz, w drugiej dyrektor Bogdan Nowak. Poniżej fotorelacja.

Sportowe święto w środowe popołudnie. Na inaugurację nowoczesnego kompleksu boisk przybyli samorządowcy, nauczyciele, uczniowie, rodzice, sympatycy ZSP i zaproszeni goście. Oczywiście nie zabrakło dobrze przygotowanych kibiców obu drużyn. Jeszcze przed pierwszym gwizdkiem głos zabrali m.in. dyrektor Zespołu Szkół Politechnicznych oraz starosta wrzesiński.

- To niezwykle ważne wydarzenie dla Zespołu Szkół Politechnicznych. Spełnienie marzeń kilku roczników, które opuściło już nasze mury. W końcu lekcje wychowania fizycznego będą odbywać się na nowoczesnych obiektach. Celem było umożliwienie rozwoju naszym uczniom - mówił we wstępie Bogdan Nowak.  - Spotkaliśmy się na terenie jednej z najbardziej wyczekiwanych inwestycji. Mało kto wierzył, że tak szybko uda się zrealizować to przedsięwzięcie. To wspólny sukces - dodał Dionizy Jaśniewicz.

Gospodarze w ramach podziękowań wręczyli okolicznościowe koszulki ZSP. Otrzymali je: Dionizy Jaśniewicz, Waldemar Grzegorek, Bożena Nowacka, Stefan Tomczak, Andrzej Monarcha i Jarosław Stefański.

Główną postacią wydarzenia był ksiądz Adam Zalesiak z pobliskiej parafii św. Królowej Jadwigi, który najpierw poświęcił boiska, a po chwili symbolicznie rozpoczął spotkanie pomiędzy powiatowymi samorządowcami a nauczycielami ZSP. W regulaminowym czasie gry wygrało Starostwo 5:4, w dodatkowych karnych górą byli zawodnicy ZSP (5:4).

Dodajmy, że w skład całego kompleksu wchodzą: boisko wielofunkcyjne (do piłki ręcznej, koszykówki, tenisa ziemnego, siatkówki), boisko ze sztuczną trawą do piłki nożnej, bieżnia o długości 100 metrów, rzutnia do pchnięcia kulą, skocznia w dal. Dodatkowo rekreacyjnie można pograć w piłkarzyki i tenisa stołowego.

Więcej także w naszych wcześniejszych artykułach:

Radni przyśpieszyli budowę boisk przy ZSP

W nowy rok szkolny z nowymi boiskami (GALERIA)

FOTORELACJA

{gallery}otwarcieboiskzsp23102013{/gallery}

Dawid Spychalski

fot. Dawid Spychalski/NowaWrzesnia.pl

źródło: inf. własna

4 komentarzy

 • polo
  polo czwartek, 24, październik 2013 20:10 Skomentuj link

  To se pograli !!!

  Report
 • bodo
  bodo czwartek, 24, październik 2013 18:34 Skomentuj link

  A gdzie gdzie się podziała sekretarzowa?

  Report
 • Bloody
  Bloody czwartek, 24, październik 2013 14:34 Skomentuj link

  po co te boiska jak i tak nie można na nich pograć po lekcjach....

  Report
 • Szymon Kusiński
  Szymon Kusiński czwartek, 24, październik 2013 00:05 Skomentuj link

  Kurde czemu nie było info... poszedłbym potrzymać kciuki za ZSP. Swoją drogą pan Czyż na jakiej pozycji grał? (mój wychowawca).

  Report

Skomentuj

Upewnij się czy umieściłeś informacje oznaczone (*). Pisanie kodem HTML jest niedozwolone.

do góry

Galeria