banerNW.jpg
Menu
RSS

Polska kontra Urugwaj – mecz towarzyski z wieloma podtekstami! Wyróżniony

Dzisiejszy mecz między Polską a Urugwajem będzie wyjątkowy z kilku względów. Pierwszym i najważniejszym jest z pewnością rewanż Polskiej reprezentacji na Urugwaju, drużynie, która pierwszy raz przyjechała do Polski w 2012 roku, również w listopadzie, na mecz towarzyski i pokonała naszą reprezentację wynikiem 3:1. Dziś mamy świetna okazję do tego, aby pokazać, że nasza kadra jest o wiele silniejsza!

paz2017.gif

stalpolbaner.png

Kolejnym z elementów, który wpływa na to, że widowisko towarzyskie będzie dziś wielkie, jest brak w składzie Roberta Lewandowskiego, bez którego reprezentacja będzie musiała sobie poradzić. Przyznać trzeba, że będzie to świetny sprawdzian dla Polaków, który pokaże, czy kadra porafi poradzić sobie bez naszego kapitana. Jeśli podejdziemy do tego meczu z zimną głową, premedytacją i odpowiedzialną grą, wynik na pewno będzie po naszej stronie...

Bukmacherzy obstawiają mecz po stronie Polaków, którzy są pretendentami do wygrania tego spotkania. Wchodząc do jednego z Polskich bukmacherów, który oferuje zakłady sportowe, zobaczymy kurs na Polaków po 2,50, natomiast na Urugwaj jest już kurs na poziomie 2,75.

Warto również dodać, że dzisiejszy mecz, będzie ostatnim spotkaniem Artura Boruca w barwach naszej reprezentacji. Polski bramkarz dostanie 44 minuty od Adama Nawałki, dzięki czemu będzie mógł pokazać się z najlepszej strony wszystkim kibicom zebranym na Stadionie Nardowym. Mecz nie jest łatwym wyzwaniem dla Artura, tym bardziej iż po drugiej stronie boiska będzie nacierać Edison Cavani, który jest jednym z najlepszych snajperów na świecie.

Mecz będzie transmitowany w wielu miejscach. Tak jak wspomnieliśmy, jednym z nich są Polscy bukmacherzy. Polski bukmacher internetowy, który sponsoruje Wisłę Kraków i oferuje zakłady sportowe, udostępni to sportkanie w formie relacji tekstowej, na swojej platformie.

Oprócz tego, będziemy mieli jeszcze kilka form, dzięki którym obejrzymy spotkanie, które odbędzie się już 10 listopada, na Stadionie Narodowym.

Artykuł sponsorowany

do góry

Galeria