banerNW.jpg
Menu
RSS

Ekologiczna lekcja od policjantów Wyróżniony

fot. KP Policji we Wrześni fot. KP Policji we Wrześni

Wrzesińscy policjanci, w ramach programu „Bezpiecznie to wiedzieć i znać - środowisko lokalne i jego wartości”, przeprowadzili zajęcia dla uczniów klasy III. Celem zajęć było przekazanie dzieciom zasad w zakresie ekologii oraz gospodarki wodnej.

lis2017.gif

stalpolbaner.png

Policjanci z Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji we Wrześni zrealizowali założenia programu „Bezpiecznie to wiedzieć i znać - środowisko lokalne i jego wartości”. Przedmiotowy program został stworzony przez Komendę Wojewódzką Policji w Poznaniu oraz Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu.

Odbiorcami lekcji, która odbyła się w czwartek 9 listopada br. w Samorządowej Szkole Podstawowej nr 3 we Wrześni byli uczniowie klasy III. Celem zajęć było przekazanie dzieciom zasad w zakresie ekologii oraz gospodarki wodnej.

- Jeśli od najmłodszych lat zaczniemy nauczać właściwych nawyków na przykład w zakresie recyklingu oraz oszczędzania wody oraz energii elektrycznej otrzymamy świadome społeczeństwo. Dodatkowym wątkiem czwartkowej pogadanki było przekazanie dzieciom informacji o występujących w środowisku zagrożeniach - podsumowuje Adam Wojciński, rzecznik prasowy policji.

Redakcja NowaWrzesnia.pl

fot. KP Policji we Wrześni

Skomentuj

Upewnij się czy umieściłeś informacje oznaczone (*). Pisanie kodem HTML jest niedozwolone.

do góry

Galeria