banerNW.jpg
Menu
RSS

Pierwsze drzewa już rosną! Oto Zielona Strona Wrześni (GALERIA/VIDEO) Wyróżniony

fot. UMiG we Wrześni fot. UMiG we Wrześni

Jak zapowiadaliśmy, w ramach obywatelskiej akcji Zielona Strona Wrześni, ruszyły pierwsze nasadzenia drzew. W poniedziałek łopaty wbito przy ul. Bronisławy Śmidowicz. Poniżej zdjęcia oraz nasz film.

lis2017.gif

stalpolbaner.png

Przeczytaj koniecznie:

Września odzyska Zieloną Stronę? List podpisany (VIDEO)

Zielona Strona Wrześni. Obywatelski apel po nawałnicy!

Przypomnijmy, że dzisiejsze prace to pierwsze z zapowiadanych działań na terenie miasta. Głównym inicjatorem jest grupa Zielona Strona Wrześni (Sławomir Szuba, Mateusz Nowaczyk, Cezary Paprzycki), która postanowiła odbudować wrzesińską zieleń po sierpniowej nawałnicy.

Już 20 września podpisano oficjalnie list intencyjny w zakresie współpracy pomiędzy Gminą, Powiatem, Fundacją im. Dzieci Wrzesińskich, Liceum Ogólnokształcące im. H. Sienkiewicza oraz ZSW. W poniedziałek łopaty w ręce wzięli inicjatorzy, harcerze, młodzież z wrzesińskich szkół ponadgimnazjalnych oraz władze miasta: burmistrz z zastępcami. Przy pomocy pracowników zieleni miejskiej posadzono 25 drzew przy ul. B. Śmidowicz.

We wtorek, 14 listopada kolejne nowe drzewa pojawią się przy TBS-ach. Początek akcji o godz. 12:00. W sumie zasadzonych zostanie 40 grabów, jarzębów i jesionów.

ZOBACZ nagranie video na samym dole! Subskrybuj nasz kanał na YouTube/NowaWrzesniaTV oraz dołącz do naszych fanów na FB/NowaWrzesnia. Zapraszamy do oglądania naszej telewizji NWTV.pl.

GALERIA (fot. UMiG we Wrześni)

Dawid Spychalski

fot. UMiG we Wrześni

Media

Skomentuj

Upewnij się czy umieściłeś informacje oznaczone (*). Pisanie kodem HTML jest niedozwolone.

do góry

Galeria