banerNW.jpg
Menu
RSS

Kręcimy kilometry dla WOŚP w Karuzeli Wyróżniony

fot. NowaWrzesnia.pl fot. NowaWrzesnia.pl

Galeria Karuzela zachęca do udziału w drugiej edycji akcji "Nakręcamy kilometry dla WOŚP". Początek w niedzielę, 14 stycznia o godz. 11:00.

meblepartnerpierwszy18.gif

Tego dnia w Karuzeli „nakręcane” będą kilometry dla wyrównywania szans w leczeniu noworodków. Od godz. 11:00 wsiadamy wspólnie na rowery fitness i pedałujemy dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Odległości przemierzane będą także unikatowymi autami. Przed Galerią od godz. 16 do 19 zaparkują unikatowe SYRENY, WARSZAWY, TRABANTY oraz FIATY.

- Zbiórkę w Galerii przeprowadzą wolontariusze ze sztabu Wrzesińskiego Ośrodka Kultury. Naszymi celami, jako organizatorów tego happeningu jest zachęcenie do aktywności fizycznej, popularyzacji działalności charytatywnej oraz pobicie rekordu w przejechanym dystansie z ubiegłego roku, który wynosi 1255 km. Zainteresowanie tegoroczną edycją zaskoczyło. Rozpoczynamy trzy godziny wcześniej niż planowaliśmy, czyli już od 11:00 - mówi organizatorka Katarzyna Balicka

Swój udział zapowiedziało wiele lokalnych grup oraz klubów i to nie tylko sportowych, m.in. Krispol Activ Team, grupa aktywnych przyjaciół „pozytywnie nakręceni”, Klub Turystyki Rowerowej Wrześnianie, słuchacze Wrzesińskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, motocykliści z wrzesińskiego klubu Born To Ride, tancerze z Alchemia Studio Dance, siatkarze APP Krispol oraz biegacze Night Runners Września.

Zakończenie akcji o 19:00.

Dawid Spychalski

fot. NowaWrzesnia.pl

źródło: inf. własna

do góry

Galeria