banerNW.jpg
Menu
RSS

Tak kręcili kilometry w Karuzeli (GALERIA) Wyróżniony

fot. Galeria Karuzela fot. Galeria Karuzela

Akcja Nakręcanie kilometrów, która odbyła się 14 stycznia w Galerii Karuzela zakończyła się sukcesem. Zebrana kwota dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to 9 956,48 zł, a przejechane kilometry, łącznie z autami i rowerami - 2236 km. Poniżej fotorelacja! 

meblepartnerpierwszy18.gif

Tego dnia w Karuzeli „nakręcane” były kilometry dla wyrównywania szans w leczeniu noworodków. Od godz. 11:00 na rowery stacjonarne wsiadło jedenaście grup w siedmioosobowych składach. Odległości przemierzane były także unikatowymi autami. Przed Galerią od godz. 15 do 18 zaparkowały unikatowe SYRENY, WARSZAWY, TRABANTY oraz FIATY.

- Naszymi celami, jako organizatorów tego happeningu było zachęcenie do aktywności fizycznej, popularyzacji działalności charytatywnej oraz przebicie rekordu w przejechanym dystansie z ubiegłego roku, jednocześnie zebranej kwoty dla WOŚP. Z satysfakcją informujemy, że udało się zrealizować cele, z finalnym sukcesem. Jest wyzwanie na przyszły rok, aby przebijać dalej kolejny rekord! - podsumowuje Katarzyna Balicka z Karuzeli. 

Ważne liczby:

11 – tyle grup wzięło udział w akcji: ekipa redakcyjna Wiadomości Wrzesińskich, grupa Krispol Activ Team, grupa aktywnych przyjaciół „pozytywnie nakręceni”, grupa znajomych z Wrześni i okolic BIKE-owe podróże, Klub Turystyki Rowerowej Wrześnianie, aktywni słuchacze Wrzesińskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, motocykliści z wrzesińskiego klubu Born To Ride, tancerze z Alchemia Studio Dance, Klub Miłośników i Warszaw z Nekli, siatkarze APP Krispol, biegacze Night Runners Września oraz Perfect Body Fitness - sponsor i partner akcji.

8 – tyle godzin „nakręcaliśmy kilometry” na rowerach;

1526 – tyle kilometrów przejechano rowerami (o 217 km więcej, niż w ubiegłym roku);

224  - najwięcej kilometrów przejechała grupa z Klubu Turystyki Rowerowej Wrześnianie;

19 – tyle unikatowych aut zaparkowało pod Karuzelą: Syreny, Warszawy, Trabanty, Fiaty 125 i 126 p

710 – tyle kilometrów pokonały tego dnia auta

9, 956,48 zł zebrana kwota podczas akcji dla WOŚP w Karuzeli (w 2017 r. 5,558, 21 zł).

Dziękujemy wszystkim za udział w akcji!

GALERIA

Dawid Spychalski

fot. Galeria Karuzela

do góry

Galeria