banerNW.jpg
Menu
RSS

Dzielnicowy bliżej nas Wyróżniony

fot. KP Policji we Wrześni fot. KP Policji we Wrześni

Dzielnicowy to policjant pierwszego kontaktu. Każdy powinien znać swojego i wiedzieć jak się z nim skontaktować. - W związku z tym na terenach szkół zostały umieszczone plakaty informacyjne z danymi oraz z kontaktem do dzielnicowego - informuje rzecznik policji. 

meblepartnerpierwszy18.gif

Z początkiem roku dzielnicowi Komendy Powiatowej Policji we Wrześni odwiedzili szkoły, które znajdują się w ich rejonach służbowych. Każdy z policjantów przeprowadził rozmowę z dyrektorem szkoły lub z pedagogiem szkolnym.

Głównym celem wizyt oraz rozmów dzielnicowych było przypomnienie ale także podkreślenie tego, że dzielnicowy jest policjantem pierwszego kontaktu. Każdy powinien znać swojego dzielnicowego i w związku z tym na terenach szkół zostały w widocznych miejscach umieszczone plakaty informacyjne z danymi oraz kontaktem do dzielnicowego.

Dodatkowo policjanci zachęcali do korzystania z darmowej aplikacji Moja Komenda, dzięki której możemy w bardzo prosty sposób skontaktować się z odpowiednim dzielnicowym lub dotrzeć do najbliższej jednostki Policji. Kontakt jest możliwy w formie telefonicznej lub elektronicznej na specjalnie przygotowaną skrzynkę pocztową.

338-204095.jpg

Dawid Spychalski

fot. KP Policji we Wrześni

do góry

Galeria