Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów morsy3112013 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

banerNW.jpg
Menu
RSS

Wrzesińskie morsy rozpoczęły sezon! (GALERIA) Wyróżniony

fot. Dawid Spychalski/NowaWrzesnia.pl fot. Dawid Spychalski/NowaWrzesnia.pl

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów morsy3112013 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

14 morsów z klubu Klima zainaugurowało dziś sezon 2013/2014. Miłośnicy zimnych kąpieli tradycyjnie spotkali się na akwenie w Stroszkach koło Nekli. Tylko u nas fotorelacja!

Wrzesińskie morsy mają już za sobą pierwsze wejście do wody w nowym sezonie. Inauguracyjną kąpiel zaliczyło 14 śmiałków, niektórzy pierwszy raz. Klub Klima liczy ponad 20 członków, w tym przedstawicielki płci pięknej tzw. foczki, których dziś wyjątkowo zabrakło.

- Woda jeszcze za ciepła, myśleliśmy nawet żeby przesunąć początek sezonu, ale morsy już nie mogły się doczekać. Tradycyjnie najpierw rozgrzewka, wspólne wejście do wody (2-3 minuty), bieg i tak jeszcze dwa razy. Dziś na rozgrzanie herbata i przede wszystkim zupa meksykańska - mówi Wojciech Rakowski, lider grupy.

Za tydzień morsowanie w Środzie Wielkopolskiej, później co tydzień (w niedziele) kąpiele w Stroszkach. Jeszcze nie raz zawitamy u nich z aparatem.

 FOTORELACJA:

{gallery}morsy3112013{/gallery}

Dawid Spychalski

fot. Dawid Spychalski/NowaWrzesnia.pl

źródło: inf. własna

do góry

Galeria