banerNW.jpg
Menu
RSS

Żużlowa Karuzela! Obowiązkowe spotkanie fanów czarnego sportu Wyróżniony

Żużlowa Karuzela! Obowiązkowe spotkanie fanów czarnego sportu

W najbliższy piątek (16 marca) niepowtarzalna szansa, żeby spotkać się z częścią kadry Car Gwarant Start Gniezno we Wrześni! Żużlowcy beniaminka Nice 1 Ligi Żużlowej podobnie jak w ubiegłym roku tak i teraz pojawią się w Galerii Karuzela Września.

partnerluty18.gif

printernowy1032018.jpg

Centrum handlowe mieszczące się przy ulicy Kolejowej 15 również w trakcie sezonu 2018 będzie partnerem czerwono-czarnych. Początek spotkania, na które zapraszamy wszystkich kibiców z terenu Wrześni oraz okolic, o godzinie 15:00. Wezmą w nim udział kapitan czerwono-czarnych Mirosław Jabłoński oraz seniorzy Nowak Racing - Marcin Nowak i Adrian Gała, a także młodzieżowiec Car Gwarant Start Gniezno - Norbert Krakowiak.

Obecny będzie również menadżer sportowy Rafael Wojciechowski. Pamiątkowe zdjęcia, autografy, możliwość swobodnych rozmów z zawodnikami, a także wiele innych niespodzianek. Do zdobycia między innymi Karta Kibica CashBack oraz darmowe bilety dziecięce dla najmłodszych sympatyków czarnego sportu uczęszczających na mecze gnieźnieńskiego Startu.

Akcja promocyjna wspólnie z United Chicken Września. Zapraszamy do Karuzela Września – piątek, 16 marca, godzina 15.00! Przyjdź i zakochaj się w czarnym sporcie!

Dawid Spychalski

źródło: materiał prasowy

do góry

Galeria